مجلس ایران دات كام
حوزه نور و محمودآباد

حوزه انتخابیه نور و محمودآباد

درباره حوزه انتخابیه نور و محمودآباد

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه نور و محمودآباد

کاندیداهای حوزه نور و محمودآباد

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه نور و محمودآباد

شهرستان نور از غرب به شهرستان نوشهر و شهرستان چالوس متصل است. مردم شهرستان نور به زبان مازندرانی و با لهجه کجوری صحبت می کنند.
محمودآباد یکی از شهرستان های استان مازندران است. مرکز این شهرستان شهر محمودآباد است. این شهرستان نزدیک ترین شهرستان ساحلی به پایتخت کشور است.
حوزه نور و محمودآباد یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه نور و محمودآباد پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه نور و محمودآباد استفاده کنند.حوزه نور و محمودآباد دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات نور و محمودآباد در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای نور و محمودآباد داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی نور و محمودآباد را در تایید صلاحیت نور و محمودآباد مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های نور و محمودآباد در مجلس

نظرات مردم نور و محمودآباد

مردم شریف حوزه انتخابیه نور و محمودآباد، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد نور و محمودآباد و انتظارات خود از کاندیداهای نور و محمودآباد بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.