مجلس ایران دات كام
حوزه نیشابور و فیروزه

حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه

درباره حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه

تعداد کرسی: دو کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه نیشابور و فیروزه

کاندیداهای احتمالی حوزه نیشابور و فیروزه

حوزه نیشابور و فیروزه

نیشابور یکی از شهرستان های استان خراسان رضوی است. شهر نیشابور مرکز این شهرستان است. شهرستان نیشابور پس از شهرستان مشهد با جمعیتی نیم میلیون نفری به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت درسه خراسان و سومین شهر پرجمعیت شرق کشور شناخته می شود.
فیروزه یکی از شهرستانهای استان خراسان رضوی است. نام پیشین این شهرستان، تحت جلگه بود که در خرداد سال ۱۳۹۱ با مصوبه هیئت دولت به فیروزه تغییر یافت.
حوزه نیشابور و فیروزه یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه نیشابور و فیروزه پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه استفاده کنند.حوزه نیشابور و فیروزه دارای دو کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات نیشابور و فیروزه در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای نیشابور و فیروزه داشته باشد.

تازه های نیشابور و فیروزه در مجلس

نظرات مردم نیشابور و فیروزه

مردم شریف حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد نیشابور و فیروزه و انتظارات خود از کاندیداهای نیشابور و فیروزه بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
م:

کاندیداهای نیشابور و فیروزه باید از تمامیت ارضی کشور دفاع کنند. قشر محروم را در نظر بگیرند. با رفتار خود در مجلس ، اتحاد و همدلی را بین مردم بیشتر نمایند. مطیع امر رهبر و ولایت فقیه باشند. عزت ایران اسلامی را در دنیا حفظ نمایند.