مجلس ایران دات كام
حوزه نیشابور و فیروزه

حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه

درباره حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه

تعداد کرسی: دو کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه نیشابور و فیروزه

کاندیداهای حوزه نیشابور و فیروزه

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه نیشابور و فیروزه

نیشابور یکی از شهرستان های استان خراسان رضوی است. شهر نیشابور مرکز این شهرستان است. شهرستان نیشابور پس از شهرستان مشهد با جمعیتی نیم میلیون نفری به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت درسه خراسان و سومین شهر پرجمعیت شرق کشور شناخته می شود.
فیروزه یکی از شهرستانهای استان خراسان رضوی است. نام پیشین این شهرستان، تحت جلگه بود که در خرداد سال ۱۳۹۱ با مصوبه هیئت دولت به فیروزه تغییر یافت.
حوزه نیشابور و فیروزه یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه نیشابور و فیروزه پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه استفاده کنند.حوزه نیشابور و فیروزه دارای دو کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات نیشابور و فیروزه در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای نیشابور و فیروزه داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی نیشابور و فیروزه را در تایید صلاحیت نیشابور و فیروزه مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های نیشابور و فیروزه در مجلس

نظرات مردم نیشابور و فیروزه

مردم شریف حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد نیشابور و فیروزه و انتظارات خود از کاندیداهای نیشابور و فیروزه بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
سیدعبدالرضا مرتضوی:

لطفا کاندیداهائی که صلاحیتشان تائید شده را معرفی نمائید تا فرصت تحقیق بیشتری برای مردم باشد


م س:

با سلام خدمت همشهریان مظلوم نیشابور
بزرگواران به دلسوز و مدیری رای بدید که تفکر و نگاه بومی و ملی و بین المللی داشته باشه
تمدن ابرشهر نیشابور رو به مسئولین نشون بده نه اینکه به یک مهمان به عنوان یک نماینده شهر بافرهنگ و متمدن، بی خردانه توهین کنه!
نماینده ای که از مسائل جناحی و حزبی دور باشه و از اول همه برنامه هاش،داراییش ،رای و نظرش شفاف باشه!
دغدغه اش آبادانی و پیشرفت باشه نه شهرت و ثروت!


هوشمند:

باسلام بر مردم فهیم نیشابور وفیروزه نیشابور به افراد توانمند تحصیل کرده مدیر نیاز دارد که علم اقتصاد،برنامه ریزی وتوسعه را بفهمند وتنها داوطلب در بین افراد ثبت نام شده در شهرستان دکتر دهنوخلجی بود که دیدگاههای ناب توسعه را که ماحصل تجربه چندین ساله اش در سازمان برنامه وبودجه بود را با خود داشت که متاسفانه به دلایلی هنوز تایید صلاحیت نشده اند.شخصا که در جلسه سخنرانی ایشان نشسته بودم از شیوه بیان وراهکارهای اجرایی برای خارج شدن از بن بست توسعه در حوزه انتخابیه راهکارهای خوبی ارائه می داد .ای کاش ایشان در زمان باقی مانده به عرصه انتخابات برگردند


سلام:

با سلام خدمت عزیزان و کاندیداهای انتخابات یکی از مسائلی که مردم همیشه دغدغه آنرا دارند معیشت مردم است و بعضی از اعضای محترم به این مهم دامن می زنند و از ان سوء استفاده می کنند. رسانه خوبست نه در کانال تلگرامی به ازای هر چند نفر این مبلغ واریزی به حساب شخص دروغ باشد یا راست فرقی نمی کند مردم به مسائل بد بین می شوند انتخابات به چه قیمتی شما که کاندید هستید باید معترض باشید خواهشمند است از ضعف افراد جهت پیشبرد اهداف استفاده نکنید اگر حرفی می زنید واقعا تصمیم به عمل داشته باشید


گمنام:

نیشابور و فیروزه امروز نیازمند حمایت همه جانبه مدیران بومی و حضور افرادی جوان و کارآمد و متخصص بعنوان نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی است.انشالله (حذف) بهبود وضعیت صنایع و معادن و انجام راهکارهای رونق بخش در بخش کشاورزی و دامپروری ‌ این شهر به رشد و توسعه دست پیدا خواهد کرد و شهرک های صنعتی و بنگاههای زود بازده و... راه خواهند افتاد و با ایجاد اشتغال امنیت و آرامش به خانواده ها برخواهد گشت. و مردم این شهرستان نیشابور و فیروزه طعم خدمت صادقانه را خواهند چشید.


م:

کاندیداهای نیشابور و فیروزه باید از تمامیت ارضی کشور دفاع کنند. قشر محروم را در نظر بگیرند. با رفتار خود در مجلس ، اتحاد و همدلی را بین مردم بیشتر نمایند. مطیع امر رهبر و ولایت فقیه باشند. عزت ایران اسلامی را در دنیا حفظ نمایند.