مجلس ایران دات كام
حوزه نیریز و استهبان

حوزه انتخابیه نیریز و استهبان

درباره حوزه انتخابیه نیریز و استهبان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه نیریز و استهبان

کاندیداهای حوزه نیریز و استهبان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه نیریز و استهبان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه نیریز و استهبان

شهرستان نیریز یکی از شهرهای استان فارس در ایران است. این شهر، مرکز شهرستان نی ریز است. جمعیت این شهر بر پایه سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۴۹٬۸۵۰ تن بوده است. نی ریز از مهم ترین شهرهای جنوب ایران می باشد. نی ریز نقطه تلاقی استان های فارس، کرمان، یزد، هرمزگان و اصفهان می باشد.
استهبان از شهرستان های استان فارس است. مرکز این شهرستان شهر استهبان است. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۶۸٬۸۵۰ نفر بوده است. پوشش گیاهی این ناحیه اهمیت فراوان دارد زیرا جنگل های پراکنده آن درخت های متنوعی را در خود پرورش می دهند. درختان انجیر، بادام، بنه، ارژن، سرو کوهی، جرگه و… با درختچه های کوچک، طبیعت سرسبزی را برای این منطقه فراهم آورده اند.
حوزه نیریز و استهبان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه نیریز و استهبان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه نیریز و استهبان استفاده کنند.حوزه نیریز و استهبان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات نیریز و استهبان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای نیریز و استهبان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی نیریز و استهبان را در تایید صلاحیت نیریز و استهبان مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های نیریز و استهبان در مجلس

نظرات مردم نیریز و استهبان

مردم شریف حوزه انتخابیه نیریز و استهبان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد نیریز و استهبان و انتظارات خود از کاندیداهای نیریز و استهبان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.