مجلس ایران دات كام
حوزه نهبندان و سربیشه

حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه

درباره حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه نهبندان و سربیشه

کاندیداهای حوزه نهبندان و سربیشه

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه نهبندان و سربیشه

نهبندان یکی از شهرستان های استان خراسان جنوبی واقع در شرق ایران است. مرکز آن شهر نهبندان است. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۰، برابر با ۵۷٬۲۵۸ نفر بوده است.
سربیشه به مرکزیت شهر سربیشه، یکی از شهرستان های استان خراسان جنوبی ایران است. شهرستان سربیشه، تا سال ۱۳۸۲ یکی از بخش های شهرستان بیرجند بود که در این سال به شهرستان تبدیل شد.
حوزه نهبندان و سربیشه یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه نهبندان و سربیشه پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه استفاده کنند.حوزه نهبندان و سربیشه دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات نهبندان و سربیشه در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای نهبندان و سربیشه داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی نهبندان و سربیشه را در تایید صلاحیت نهبندان و سربیشه مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های نهبندان و سربیشه در مجلس

نظرات مردم نهبندان و سربیشه

مردم شریف حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد نهبندان و سربیشه و انتظارات خود از کاندیداهای نهبندان و سربیشه بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.