مجلس ایران دات كام
حوزه نهاوند

حوزه انتخابیه نهاوند

درباره حوزه انتخابیه نهاوند

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه نهاوند

کاندیداهای حوزه نهاوند

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه نهاوند

شهرستان نهاوند واقع در جنوب استان همدان توسط رشته کوه های زاگرس احاطه شده است. مرکز این شهرستان شهر نهاوند است که از شهرهای تاریخی ایران است. ۷۵ درصد شهرستان نهاوند لر و لک و ۲۵ درصد فارس هستند. گویش لری شمالی از نهاوند آغاز می شود.
حوزه نهاوند یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه نهاوند پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه نهاوند استفاده کنند.حوزه نهاوند دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات نهاوند در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای نهاوند داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی نهاوند را در تایید صلاحیت نهاوند مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های نهاوند در مجلس

نظرات مردم نهاوند

مردم شریف حوزه انتخابیه نهاوند، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد نهاوند و انتظارات خود از کاندیداهای نهاوند بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.