مجلس ایران دات كام
صفحه عمومی کاندیدا

حسن بهرام نیا

حسن بهرام نیا

نام: حسن

نام خانوادگی: بهرام نیا

کاندیدای نهاوند انتخابات مجلس شورای اسلامی

کاندیدای حوزه انتخابیه نهاوند

بیوگرافی (زندگینامه) حسن بهرام نیا:

مهندس حسن بهرام نیا در سال ۱۳۴۳ در خانواده ای مذهبی دیده به جهان گشود.

 

دوران نوجوانی اوهمزمان با آغاز نهضت اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) بود.ایشان همگام با مردم انقلابی نهاوند به پخش اعلامیه وشرکت در تظاهرات و… علیه حکومت طاغوت به فعالیت پرداخت.

آغاز دوران جوانی، با شروع تجاوز رژیم بعثی عراق به ایران اسلامی همراه شدعلی رغم سن کم به جبهه های نبرد حق علیه باطل شتافت و با ابراز رشادت و نبوغ ذاتی که از خود نشان داد در کنار تعدادی از فرماندهان ارتش، دوره عالی فرماندهی گردان را در قرارگاه عملیاتی غرب کشور گذراند و همراه تعدادی از فرماندهان دفاع مقدس به دیدار امام امت مفتخر شد. با توجه به تجربه ای که از جنگ داشت به سرعت مدارج ترقی را پیمود و به رده هایی از فرماندهی در لشگر انصار الحسین(ع) منصوب گردید.

سوابق اجرائی و مدیریتی حسن بهرام نیا

در سال ۱۳۸۶ به ادامه ی تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد پرداخت و در رشته ی مدیریت برنامه ریزی شهری در سال ۱۳۸۸ با عنوان دانشجوی برتر از طرف دانشگاه موفق به دریافت لوح تقدیر شد. هم اکنون ایشان در مقطع دکترا دررشته برنامه ریزی شهری مشغول به تحصیل است. در ادامه فعالیتهاوایفای نقش در مجموعه وزارت کشوربعنوان مدیرکل اموراجتماعی وفرهنگی استانداری همدان و پس از کسب تجربه های لازم یکی از حساس ترین مسئولیت های دوران مدیریت خود را تجربه کرد.

افتخارات حسن بهرام نیا

برنامه های حسن بهرام نیا پس از انتخاب شدن

معرفی نهاوند و فرصتها و تهدیدهای آن

جاذبه های فرهنگی و توریستی نهاوند