مجلس ایران دات كام
حوزه مشکین شهر

حوزه انتخابیه مشکین شهر

درباره حوزه انتخابیه مشکین شهر

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه مشکین شهر

کاندیداهای حوزه مشکین شهر

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه مشکین شهر که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه مشکین شهر

شهرستان مشگین شهر از شهرستان های استان اردبیل است که در شمال غربی ایران و ۸۳۹ کیلومتری تهران واقع شده است و جمعیتی بالغ بر ۱۸۱۱۵۶ نفر دارد. آب و هوای مشگین شهر معتدل کوهستانی است. شواهد و قرائن به دست آمده از منطقه باستانی شهریری، حکایت از تمدنی با قدمت شش هزار سال قبل از میلاد در منطقه مشگین شهر دارد.
حوزه مشکین شهر یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه مشکین شهر پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه مشکین شهر استفاده کنند.حوزه مشکین شهر دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات مشکین شهر در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای مشکین شهر داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی مشکین شهر را در تایید صلاحیت مشکین شهر مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های مشکین شهر در مجلس

نظرات مردم مشکین شهر

مردم شریف حوزه انتخابیه مشکین شهر، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد مشکین شهر و انتظارات خود از کاندیداهای مشکین شهر بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.