مجلس ایران دات كام
حوزه ملکان

حوزه انتخابیه ملکان

درباره حوزه انتخابیه ملکان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه ملکان

کاندیداهای حوزه ملکان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه ملکان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه ملکان

شهرستان ملکان یکی از شهرستان های جنوب غربی استان آذربایجان شرقی است. مرکز این شهرستان شهر ملکان است. ملکان با ۳۸٫۲۴۳ نفر جمعیت در سال ۱۳۹۵ خورشیدی، به عنوان دوازدهمین شهرستان استان آذربایجان شرقی شناخته می شود. شهرستان ملکان دارای دو بخش مرکزی و لیلان و سه شهر (لیلان، مبارک شهر و ملکان) و پنج دهستان و ۸۴ روستا می باشد. این شهرستان در تاریخ ۱۳۷۴/۳/۲۸ از بخش ملکان به شهرستان ارتقاء یافت.
حوزه ملکان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه ملکان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه ملکان استفاده کنند.حوزه ملکان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات ملکان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای ملکان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی ملکان را در تایید صلاحیت ملکان مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های ملکان در مجلس

نظرات مردم ملکان

مردم شریف حوزه انتخابیه ملکان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد ملکان و انتظارات خود از کاندیداهای ملکان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.