مجلس ایران دات كام
حوزه ملایر

حوزه انتخابیه ملایر

درباره حوزه انتخابیه ملایر

تعداد کرسی: دو کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه ملایر

کاندیداهای حوزه ملایر

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه ملایر

ملایر یکی از شهرستان های استان همدان ایران است که دارای فرمانداری ویژه می باشد. مرکز این شهرستان، شهر ملایر است. این شهرستان پس از همدان بزرگ ترین شهرستان استان همدان است. شهرستان ملایر به دلیل داشتن زمین های کشاورزی گسترده، جمعیت روستایی زیادی دارد. زبان غالب اهالی این شهرستان زبان لری است و همچنین بالغ بر ۷۵ درصد جمعیت این شهرستان از اقوام لر می باشند. دانشگاه ملی ملایر یکی از مجهزترین دانشگاه های ایران است که در حال حاضر پذیرای بالغ بر ۶۰۰۰ دانشجو در مقاطع مختلف است.
حوزه ملایر یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه ملایر پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه ملایر استفاده کنند.حوزه ملایر دارای دو کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات ملایر در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای ملایر داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی ملایر را در تایید صلاحیت ملایر مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های ملایر در مجلس

نظرات مردم ملایر

مردم شریف حوزه انتخابیه ملایر، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد ملایر و انتظارات خود از کاندیداهای ملایر بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.