مجلس ایران دات كام
حوزه ماهنشان، ایجرود، بوغداکندی و قلتوق

حوزه انتخابیه ماهنشان، ایجرود، بوغداکندی و قلتوق

درباره حوزه انتخابیه ماهنشان، ایجرود، بوغداکندی و قلتوق

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه ماهنشان، ایجرود، بوغداکندی و قلتوق

کاندیداهای حوزه ماهنشان، ایجرود، بوغداکندی و قلتوق

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه ماهنشان، ایجرود، بوغداکندی و قلتوق

ماهنشان یکی از شهرستان های استان زنجان است. شهر ماه نشان مرکز این شهرستان است. جمعیت ماهنشان بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۰، برابر با ۴۰٬۳۱۲ نفر بوده است.
ایجرود به مرکزیت شهرزرین آباد با جمعیت طبق سرشماری سال ۱۳۹۰، برابر با ۳۸٫۴۱۸ نفر بوده است. شهر زرین آباد مرکز شهرستان ایجرود است. اهالی شهرستان ایجرود به زبان ترکی آذربایجانی صحبت می کنند.
حوزه ماهنشان، ایجرود، بوغداکندی و قلتوق یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه ماهنشان، ایجرود، بوغداکندی و قلتوق پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه ماهنشان، ایجرود، بوغداکندی و قلتوق استفاده کنند.حوزه ماهنشان، ایجرود، بوغداکندی و قلتوق دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات ماهنشان، ایجرود، بوغداکندی و قلتوق در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای ماهنشان، ایجرود، بوغداکندی و قلتوق داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی ماهنشان، ایجرود، بوغداکندی و قلتوق را در تایید صلاحیت ماهنشان، ایجرود، بوغداکندی و قلتوق مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های ماهنشان، ایجرود، بوغداکندی و قلتوق در مجلس

نظرات مردم ماهنشان، ایجرود، بوغداکندی و قلتوق

مردم شریف حوزه انتخابیه ماهنشان، ایجرود، بوغداکندی و قلتوق، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد ماهنشان، ایجرود، بوغداکندی و قلتوق و انتظارات خود از کاندیداهای ماهنشان، ایجرود، بوغداکندی و قلتوق بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
حبیب اله شبستانی:

سلام و عرض ادب
عمده مشکلات شهرستان ماهنشان و ایجرود اشتغال ، عدم تعریض راههای اصلی و روستایی و همچنین آب روستاها و همچنین آب شهر ماهنشان می باشد . در بحث اشتغال در این شهرستانها از نیروهای بومی استفاده نشده است .


عزیز عزیزی:

سلام و عرض ادب (حذف) دغدغه اینجانب و سایر جوانان منطقه علی الخصوص میانج انگوران مشکل کار و بیکاری می باشد به دادمان برسید امسال هم اینجانب با حمایت جوانان و مردم میانج رای خود را به حضرت عالی می دهیم و از طرفداران پروپا قرص شما می باشیم فقط شما رو به خدا ما رو فراموش نکنید