مجلس ایران دات كام
حوزه لاهیجان و سیاهکل

حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل

درباره حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه لاهیجان و سیاهکل

کاندیداهای حوزه لاهیجان و سیاهکل

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه لاهیجان و سیاهکل

لاهیجان یکی از شهرستان های استان گیلان در شمال ایران است. مرکز این شهرستان شهر لاهیجان است. شهرستان لاهیجان تا قبل از سال ۱۳۴۵ از آستانه اشرفیه تا چابکسر را تحت حوزه استحفاظی خود داشت و با یک فرمانداری اداره می شد.
شهرستان سیاهکَل از شهرستان های استان گیلان در شمال ایران است. جمعیت این شهرستان در سال ۱۳۹۵، ۴۶٬۹۷۵ نفر بوده و مرکز آن شهر سیاهکل است. نام اصلی سیاهکل، سی کل بوده است که در زبان گیلکی به معنی آبادی کنار کوه می باشد.
حوزه لاهیجان و سیاهکل یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه لاهیجان و سیاهکل پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل استفاده کنند.حوزه لاهیجان و سیاهکل دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات لاهیجان و سیاهکل در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای لاهیجان و سیاهکل داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی لاهیجان و سیاهکل را در تایید صلاحیت لاهیجان و سیاهکل مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های لاهیجان و سیاهکل در مجلس

نظرات مردم لاهیجان و سیاهکل

مردم شریف حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد لاهیجان و سیاهکل و انتظارات خود از کاندیداهای لاهیجان و سیاهکل بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.