مجلس ایران دات كام
حوزه خلخال و کوثر

حوزه انتخابیه خلخال و کوثر

درباره حوزه انتخابیه خلخال و کوثر

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه خلخال و کوثر

کاندیداهای احتمالی حوزه خلخال و کوثر

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه خلخال و کوثر که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه خلخال و کوثر

شهرستان خلخال با قدمت ۲۰۰۰ ساله در جنوب استان اردبیل واقع شده است و مرکز آن شهر خلخال است. شهرستان خلخال بزرگترین شهر استان اردبیل بعد از اردبیل است. نام قدیمی و اصلی خلخال، هیرو می باشد که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نام خلخال در مجلس شورای ملی تصویب و به کار برده شد.
شهرستان کوثر با مرکزیت شهر گیوی در استان اردبیل واقع شده است و دارای وسعت تقریبی ۱۲۴۵ کیلومتر مربع، حدود ۱۵۰۰ متر از سطح دریا ارتفاع است.
حوزه خلخال و کوثر یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه خلخال و کوثر پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه خلخال و کوثر استفاده کنند.حوزه خلخال و کوثر دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات خلخال و کوثر در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای خلخال و کوثر داشته باشد.

تازه های خلخال و کوثر در مجلس

نظرات مردم خلخال و کوثر

مردم شریف حوزه انتخابیه خلخال و کوثر، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد خلخال و کوثر و انتظارات خود از کاندیداهای خلخال و کوثر بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.