مجلس ایران دات كام
حوزه خلخال و کوثر

حوزه انتخابیه خلخال و کوثر

درباره حوزه انتخابیه خلخال و کوثر

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه خلخال و کوثر

کاندیداهای حوزه خلخال و کوثر

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه خلخال و کوثر که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه خلخال و کوثر

شهرستان خلخال با قدمت ۲۰۰۰ ساله در جنوب استان اردبیل واقع شده است و مرکز آن شهر خلخال است. شهرستان خلخال بزرگترین شهر استان اردبیل بعد از اردبیل است. نام قدیمی و اصلی خلخال، هیرو می باشد که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نام خلخال در مجلس شورای ملی تصویب و به کار برده شد.
شهرستان کوثر با مرکزیت شهر گیوی در استان اردبیل واقع شده است و دارای وسعت تقریبی ۱۲۴۵ کیلومتر مربع، حدود ۱۵۰۰ متر از سطح دریا ارتفاع است.
حوزه خلخال و کوثر یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه خلخال و کوثر پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه خلخال و کوثر استفاده کنند.حوزه خلخال و کوثر دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات خلخال و کوثر در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای خلخال و کوثر داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی خلخال و کوثر را در تایید صلاحیت خلخال و کوثر مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های خلخال و کوثر در مجلس

نظرات مردم خلخال و کوثر

مردم شریف حوزه انتخابیه خلخال و کوثر، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد خلخال و کوثر و انتظارات خود از کاندیداهای خلخال و کوثر بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
عبدالرضا:

تنها راه نجات و رهایی شهر دوست داشتنی ما از عقب ماندگی ها و بداخلاقیها و ناملایمات و شیوع افسردگی ها و دلسردی مابین جوانان و مردم زحمت کش و قانع خلخال فقط و فقط از کانال و طریق فرهنگ شهرمون هست، چرا که تنها نقطه عطف باقی مونده از ادوار گذشته و باستانی که پتانسیل کهن و قدرتمندی داره و نسل به نسل داخل لایه های جمعیتی کوی و برزن و ایین و مراسمات و کلیه امورات نفوذ کرده و با پیکره شهرمون عجین شده فرهنگه. کاش مسئولین دلسوز شهر عزیزم همت مضاعفی بکنن تا از قدرت فرهنگمون در راستای پیشرفت شهر بهره ببرند. درست همانند کاری که مرحوم ناصر دفتر روایی یکصد و اندی سال قبل انجام داد و با تاسیس یک مرکز فرهنگی و اموزشی بیرق شکوفایی و مجد و عظمت تاریخی خلخال رو در منطقه و کشور به اهتزار در آورد و تا به امروز مورد احترام و تکریم قلبی مردم قرار گرفته است.