مجلس ایران دات كام
حوزه کاشان و آران و بیدگل

حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل

درباره حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه کاشان و آران و بیدگل

کاندیداهای احتمالی حوزه کاشان و آران و بیدگل

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه کاشان و آران و بیدگل

شهرستان کاشان بزرگترین و پر جمعیت ترین شهرستان استان اصفهان پس از مرکز استان است که دارای چهار بخش (مرکزی، قمصر، نیاسر و برزک) بوده و دارای هفت شهر (کاشان، قمصر، نیاسر، جوشقان قالی، کامو و چوگان، برزک و مشکات) است. در نیمه دوم سال ۱۳۵۷ شهرستان کاشان از استان مرکزی جدا شد و به استان اصفهان ملحق گردید.
آران و بیدگل از شهرستان های استان اصفهان و در شمالی ترین نقطه آن واقع شده است. شهرستان آران و بیدگل از طریق دو جاده اصلی به کاشان و شبکه راه های اصلی کشور مرتبط می شود. مرکز این شهرستان شهر آران و بیدگل است.
حوزه کاشان و آران و بیدگل یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه کاشان و آران و بیدگل پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل استفاده کنند.حوزه کاشان و آران و بیدگل دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات کاشان و آران و بیدگل در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای کاشان و آران و بیدگل داشته باشد.

تازه های کاشان و آران و بیدگل در مجلس

نظرات مردم کاشان و آران و بیدگل

مردم شریف حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد کاشان و آران و بیدگل و انتظارات خود از کاندیداهای کاشان و آران و بیدگل بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.