مجلس ایران دات كام
حوزه کاشان و آران و بیدگل

حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل

درباره حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه کاشان و آران و بیدگل

کاندیداهای حوزه کاشان و آران و بیدگل

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه کاشان و آران و بیدگل

شهرستان کاشان بزرگترین و پر جمعیت ترین شهرستان استان اصفهان پس از مرکز استان است که دارای چهار بخش (مرکزی، قمصر، نیاسر و برزک) بوده و دارای هفت شهر (کاشان، قمصر، نیاسر، جوشقان قالی، کامو و چوگان، برزک و مشکات) است. در نیمه دوم سال ۱۳۵۷ شهرستان کاشان از استان مرکزی جدا شد و به استان اصفهان ملحق گردید.
آران و بیدگل از شهرستان های استان اصفهان و در شمالی ترین نقطه آن واقع شده است. شهرستان آران و بیدگل از طریق دو جاده اصلی به کاشان و شبکه راه های اصلی کشور مرتبط می شود. مرکز این شهرستان شهر آران و بیدگل است.
حوزه کاشان و آران و بیدگل یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه کاشان و آران و بیدگل پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل استفاده کنند.حوزه کاشان و آران و بیدگل دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات کاشان و آران و بیدگل در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای کاشان و آران و بیدگل داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی کاشان و آران و بیدگل را در تایید صلاحیت کاشان و آران و بیدگل مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های کاشان و آران و بیدگل در مجلس

نظرات مردم کاشان و آران و بیدگل

مردم شریف حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد کاشان و آران و بیدگل و انتظارات خود از کاندیداهای کاشان و آران و بیدگل بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
مسئول سایت:

از تایید صلاحیت شدگان حوزه کاشان و آران و بیدگل تقاضا می شود ضمن ثبت نام در سایت مجلس ایران، صفحه عمومی خویش را ایجاد نمایند تا مردم شریف حوزه با این عزیزان بیشتر آشنا شوند.


EMA:

30 داوطلب تایید صلاحیت شده حوزه کاشان و آران وبیدگل شامل 26مرد و 4زن ؛ عبارتند از: مهدی انصاری، عباس اسدی، افسانه جباری، محسن حسین پور، حسین حنطه، حمیدرضا دهقانی، علی رضازاده، زهرا روحی نوش آبادی، امبدسبحانی مفرد، رضاغفاری مقدم، حسینعلی پورمدنی، محسن چتری، حمیدرضا حاجی عباسی، محبوبه خدادادی زاده، سیدعلی خوارزمی، مهدی رزاق زاده، حسن زاهدی بیدگلی، سیدجواد ساداتی نژاد، محمدحسین سلیمانی تبار، سعید شیخ آرانی، ابوالفضل عباسی دره ای، زهرا فخاریان، حسین فخره، علی قنبری، ابراهیم کشاورز، ماشاالله مشکینی، سید احمد مصطفوی کاشانی، محسن نبوتی، محمدرضا نجفی، حسین یزدی جوشقانی.