مجلس ایران دات كام
حوزه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب

حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب

درباره حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب

کاندیداهای احتمالی حوزه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب

شهرستان کهنوج از شهرستان های استان کرمان، پهناورترین استان ایران است و مرکز این شهرستان شهر کهنوج است.
شهرستان منوجاناز شهرستان های استان کرمان است. مرکز این شهرستان شهر منوجان است. جمعیت شهرستان منوجان بنا بر سرشماری سال ۱۳۹۰ مرکز آمار ایران، برابر ۶۴۵۲۸ نفر گزارش شده است.
رودبار جنوب یکی از شهرستان های استان کرمان است؛ که در منتهی الیه جنوب شرقی استان قرارگرفته است.
شهرستان قلعه گنج یکی از شهرستان های استان کرمان است. این شهرستان در جنوب این استان قرار گرفته و مرکز آن شهر قلعه گنج است.
فاریاب یکی از شهرستان های استان کرمان واقع در ایران است. شهرستان فاریاب در سال ۱۳۸۹ تأسیس شده است. مرکز این شهرستان، شهر فاریاب است.
حوزه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب استفاده کنند.حوزه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب داشته باشد.

تازه های کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب در مجلس

نظرات مردم کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب

مردم شریف حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب و انتظارات خود از کاندیداهای کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.