مجلس ایران دات كام
حوزه جیرفت و عنبرآباد

حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد

درباره حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه جیرفت و عنبرآباد

کاندیداهای حوزه جیرفت و عنبرآباد

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه جیرفت و عنبرآباد

شهرستان جیرفت یکی از شهرستان های استان کرمان است. مرکز این شهرستان شهر جیرفت است. جمعیت شهرستان جیرفت بنا بر سرشماری سال ۱۳۹۰ تعداد ۲۷۷٬۷۴۸ نفر بوده است.
عنبرآباد یکی از شهرستانهای استان کرمان است که در جنوب این استان قرار گرفته است. مرکز این شهرستان شهر عنبرآباد است. این شهرستان بنا بر سرشماری مرکز آمار ایران، در سال ۱۳۸۵ جمعیتی برابر ۱۱۴۹۶۴ نفر داشته است. عنبرآباد در سال ۱۳۸۲ با جداشدن از شهرستان جیرفت؛ به یک شهرستان جدید تبدیل شد.
حوزه جیرفت و عنبرآباد یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه جیرفت و عنبرآباد پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد استفاده کنند.حوزه جیرفت و عنبرآباد دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات جیرفت و عنبرآباد در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای جیرفت و عنبرآباد داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی جیرفت و عنبرآباد را در تایید صلاحیت جیرفت و عنبرآباد مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های جیرفت و عنبرآباد در مجلس

نظرات مردم جیرفت و عنبرآباد

مردم شریف حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد جیرفت و عنبرآباد و انتظارات خود از کاندیداهای جیرفت و عنبرآباد بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
حسینی:

حداقل دو کارخانه درجیرفت بزند پل هلیل جواب نمیدهد پلی در کنار همان پل بزند و فراموش نکند اثار خوبیها هرگز فراموش نمیشود


امیر حسین قاسمی:

1-شفافیت مالی داشته باشد.
2-دغدغه اصلیش حل مشکلات مردم باشد.
3-به وعدهاش عمل کند.
4-به حرف رهبرش گوش کند.