مجلس ایران دات كام
حوزه جیرفت و عنبرآباد

حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد

درباره حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه جیرفت و عنبرآباد

کاندیداهای احتمالی حوزه جیرفت و عنبرآباد

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه جیرفت و عنبرآباد

شهرستان جیرفت یکی از شهرستان های استان کرمان است. مرکز این شهرستان شهر جیرفت است. جمعیت شهرستان جیرفت بنا بر سرشماری سال ۱۳۹۰ تعداد ۲۷۷٬۷۴۸ نفر بوده است.
عنبرآباد یکی از شهرستانهای استان کرمان است که در جنوب این استان قرار گرفته است. مرکز این شهرستان شهر عنبرآباد است. این شهرستان بنا بر سرشماری مرکز آمار ایران، در سال ۱۳۸۵ جمعیتی برابر ۱۱۴۹۶۴ نفر داشته است. عنبرآباد در سال ۱۳۸۲ با جداشدن از شهرستان جیرفت؛ به یک شهرستان جدید تبدیل شد.
حوزه جیرفت و عنبرآباد یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه جیرفت و عنبرآباد پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد استفاده کنند.حوزه جیرفت و عنبرآباد دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات جیرفت و عنبرآباد در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای جیرفت و عنبرآباد داشته باشد.

تازه های جیرفت و عنبرآباد در مجلس

نظرات مردم جیرفت و عنبرآباد

مردم شریف حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد جیرفت و عنبرآباد و انتظارات خود از کاندیداهای جیرفت و عنبرآباد بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.