مجلس ایران دات كام
حوزه گرمسار و آرادان

حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان

درباره حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه گرمسار و آرادان

کاندیداهای حوزه گرمسار و آرادان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه گرمسار و آرادان

شهرستان گرمسار یکی از شهرستانهای استان سمنان است. جمعیت این شهرستان براساس سرشماری سال ۱۳۸۵، برابر با ۷۸٫۶۱۹ نفر بوده است. شهر گرمسار مرکز این شهرستان است. فارسی، مازندرانی و تاتی زبان های اصلی شهرستان گرمسار هستند. فارسی در مرکز بخش مرکزی (شهر گرمسار)، و تاتی در مرکز و روستاهای بخش ایوانکی رایج است.
آرادان یکی از شهرستان های استان سمنان که از غرب به شهرستان گرمسار و از شرق به شهرستان سرخه و از شمال به استان تهران محدود می شود و در کشور ایران واقع است. مردم این شهرستان از قومیت تپوری (مازندرانی) هستند و به گویش الیکایی که گویشی از زبان مازندرانی است سخن می گویند.
حوزه گرمسار و آرادان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه گرمسار و آرادان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان استفاده کنند.حوزه گرمسار و آرادان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات گرمسار و آرادان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای گرمسار و آرادان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی گرمسار و آرادان را در تایید صلاحیت گرمسار و آرادان مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های گرمسار و آرادان در مجلس

نظرات مردم گرمسار و آرادان

مردم شریف حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد گرمسار و آرادان و انتظارات خود از کاندیداهای گرمسار و آرادان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
احمد معماری:

با سلام و احترام .
از آن مقامان حق و عدالت و با رعایت انصاف خالصانه و صمیمانه خواستارم که بزرگوار شهرستان آرادان بالاخص خیابان 22 بهمن که قدمت طولانی از شوارع اصلی به چند ارگان اداری را دارد یک کم بیشتر در جهت خدمات آن وقت بگذارند و آن نماینده عالی مقام دستوراتی را با تدبیر هر بیشتر در این راستا مبذول نمایند ما خسته شدیم آنقدر به شهرداری آرادان عرض نمودیم و ایشان هر باره فرمودن به مقامات بالاتر و نماینده بفرمایید نماینده محترم که ما همشهریان با عمق وجودمان تلاش مینماییم در جهت رسیدن شما به کرسی سال 1398 خواهشمندم به خیابان 22 بهمن یکسری بزنید و دستوراتی را در راستای پیشبرد اهداف به وجودمان ارج نمایید تا مسئولان واقف شوند که ما نماینده دلسوز و به فکر این اهالی و ساکنین این خیابان داریم.
با تشکر و تجدید احترام از آن مقام عالی.


رضا کرک آبادی:

با عرض سلام و احترام خدمت نماینده ای که قرار است در مجلس یازدهم به کرسی صندلی مجلس بنشیند....فقط ی خواهش دارم تروخدا فقط به داد جوونای شهرمون برسید بخدا تحصیل کرده و بیکار زیاد داریم همین توقع رو دارم ممنون..