مجلس ایران دات كام
حوزه گرمی

حوزه انتخابیه گرمی

درباره حوزه انتخابیه گرمی

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه گرمی

کاندیداهای احتمالی حوزه گرمی

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه گرمی که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه گرمی

شهرستان گِرمی یکی از شهرستان های استان اردبیل است که در شمال غربی کشور و شمال استان اردبیل واقع شده است. گرمی از سال ۱۳۵۵ با جدایی شهرستان مغان از شهرستان مشگین شهر به مرکز شهرستان تبدیل شد. سپس در سال ۱۳۷۰ دو شهرستان بیله سوار و پارس آباد از آن جدا شده و تبدیل به شهرستان شدند.
حوزه گرمی یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه گرمی پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه گرمی استفاده کنند.حوزه گرمی دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات گرمی در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای گرمی داشته باشد.

تازه های گرمی در مجلس

نظرات مردم گرمی

مردم شریف حوزه انتخابیه گرمی، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد گرمی و انتظارات خود از کاندیداهای گرمی بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.