مجلس ایران دات كام
حوزه گرمی

حوزه انتخابیه گرمی

درباره حوزه انتخابیه گرمی

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه گرمی

کاندیداهای حوزه گرمی

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه گرمی که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه گرمی

شهرستان گِرمی یکی از شهرستان های استان اردبیل است که در شمال غربی کشور و شمال استان اردبیل واقع شده است. گرمی از سال ۱۳۵۵ با جدایی شهرستان مغان از شهرستان مشگین شهر به مرکز شهرستان تبدیل شد. سپس در سال ۱۳۷۰ دو شهرستان بیله سوار و پارس آباد از آن جدا شده و تبدیل به شهرستان شدند.
حوزه گرمی یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه گرمی پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه گرمی استفاده کنند.حوزه گرمی دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات گرمی در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای گرمی داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی گرمی را در تایید صلاحیت گرمی مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های گرمی در مجلس

نظرات مردم گرمی

مردم شریف حوزه انتخابیه گرمی، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد گرمی و انتظارات خود از کاندیداهای گرمی بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
رمضان بهجت:

گرمی در چند سال گذشته همچنان در بحث بیکاری جوانان و عدم رشد اقتصادی در بایینترین حد ممکن روزگار میگذراند در حدی که مرگ تدریجی خود را به چشم غیر مسلح هم میتوان دید بایستی غیور مردی از همین خطه به با خاسته و امیدی تازه به مردمان بی ادعا و شهید برور هم وطنش ببخشد علارغم بیشرفتهای جهان امروزی اگر بگویم بس رفت داشته شاید دروغ نباشد کاندیداهای محترم به چه نیتی ثبت نام کردید اگر کار برای رضای خداوند و خدمت به خلق هست خوب زمانی آمدید با غیرت و شجاعت تمام و با بشتوانی مردم همین سرزمین آرزوی بیروزی دارم .سرمایه گذاران و کار آفرینان به این شهرستان دعوت و جذب کنید تا شهری آباد وسر زنده ای داشته باشیم به امید آن روز؟