مجلس ایران دات كام
حوزه فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین

حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین

درباره حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین

کاندیداهای حوزه فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین

شهرستان فیروزآباد از شهرستان های استان فارس است. مرکز این شهرستان شهر فیروزآباد است. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۱۲۱٬۴۱۷ تن بوده است. از صنایع دستی شهرستان می توان به گلیم، جاجیم، گبه و قالی درمیان زنان عشایر و روستاها که قدمت طولانی دارد اشاره کرد. ضمناً از سوغاتی های این شهرستان می توان به حلوای ارده و نان کنجدی (حلوای کشی + کنجد) در شهر فیروزآباد و انواع عرقیات گیاهی با خواص دارویی فراوان در شهر میمند نیز اشاره کرد.
فراشبند یکی از شهرستان های استان فارس در ایران است. مرکز این شهرستان، شهر فراشبند و جمعیت آن بر پایه سرشماری سال ۱۳۹۵ برابر با ۴۵٬۴۵۹ تن بوده است. این شهرستان دارای منابع گاز طبیعی است.
قیر و کارزین یکی از شهرستان های استان فارس ایران با مرکزیت شهر قیر است. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۷۱,۲۰۳ نفر بوده است. این شهرستان وضعیت خوبی از نظر تولید مرکبات و خرما دارد.
حوزه فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین استفاده کنند.حوزه فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین را در تایید صلاحیت فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین در مجلس

نظرات مردم فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین

مردم شریف حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین و انتظارات خود از کاندیداهای فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.