مجلس ایران دات كام
حوزه دلفان و سلسله

حوزه انتخابیه دلفان و سلسله

درباره حوزه انتخابیه دلفان و سلسله

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه دلفان و سلسله

کاندیداهای حوزه دلفان و سلسله

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه دلفان و سلسله

شهرستان دِلفان را شهر مفرغ نیز می گویند. یکی از شهرستان های استان لرستان است و مرکز آن شهر نورآباد می باشد. نورآباد شهری است در شرق شهرستان واقع شده است که در سال ۱۳۶۴ خورشیدی از بخشداری به فرمانداری تغییر وضعیت داد. دلفان به معنای دلنشان و دلنشین است.
شهرستان سلسله یکی از شهرستان های استان لرستان است که مرکز آن شهر الشتر می باشد. زبان مردم سلسله لکی است. بر اساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۹۵ جمعیت این شهرستان ۷۵٬۵۵۹ نفر برآورد شده که ۳۸٬۲۴۲ نفر مرد و ۳۷٬۳۱۷ نفر زن بوده اند. شهرستان سلسله دارای ۲۱٬۱۴۰ خانوار می باشد.
حوزه دلفان و سلسله یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه دلفان و سلسله پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه دلفان و سلسله استفاده کنند.حوزه دلفان و سلسله دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات دلفان و سلسله در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای دلفان و سلسله داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی دلفان و سلسله را در تایید صلاحیت دلفان و سلسله مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های دلفان و سلسله در مجلس

نظرات مردم دلفان و سلسله

مردم شریف حوزه انتخابیه دلفان و سلسله، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد دلفان و سلسله و انتظارات خود از کاندیداهای دلفان و سلسله بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.