مجلس ایران دات كام
حوزه داراب و زرین‌دشت

حوزه انتخابیه داراب و زرین‌دشت

درباره حوزه انتخابیه داراب و زرین‌دشت

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه داراب و زرین‌دشت

کاندیداهای حوزه داراب و زرین‌دشت

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه داراب و زرین‌دشت که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه داراب و زرین دشت

داراب با قدمتی چندهزارساله در جنوب شرقی استان فارس قرار دارد. فاصله شهر داراب تا شیراز ۲۴۲ کیلومتر می باشد. بیشتر مناطق شهرستان داراب از نظر آب و هوایی گرمسیری است. شغل بیش تر مردم در روستاها کشاورزی است. مرکبات آن شهره شهرهای دیگر و حتی کشورهای حوزه خلیج فارس می باشد. در این شهرستان دو کارخانه مهم یکی کارخانه سیمان و دیگر تولید لوله پلی اتیلن وجود دارد. نیروگاه فورگ داراب نیز از منابع تولید انرژی در این شهرستان است.
شهرستان زرین دشت یکی از شهرستان های استان فارس ایران است. مرکز این شهرستان، شهر حاجی آباد است. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۷۳٬۱۹۹ تن بوده است. آب و هوای این شهرستان گرم و خشک است، ولی با وجود سدهای آبی و دریاچه ها و برکه ها به طبیعت آن افزوده است.
حوزه داراب و زرین‌دشت یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه داراب و زرین دشت پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت استفاده کنند.حوزه داراب و زرین دشت دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات داراب و زرین دشت در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای داراب و زرین دشت داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی داراب و زرین دشت را در تایید صلاحیت داراب و زرین دشت مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های داراب و زرین‌دشت در مجلس

نظرات مردم داراب و زرین‌دشت

مردم شریف حوزه انتخابیه داراب و زرین‌دشت، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد داراب و زرین‌دشت و انتظارات خود از کاندیداهای داراب و زرین‌دشت بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.