مجلس ایران دات كام
حوزه بوئین‌زهرا

حوزه انتخابیه بوئین‌زهرا

درباره حوزه انتخابیه بوئین‌زهرا

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه بوئین‌زهرا

کاندیداهای حوزه بوئین‌زهرا

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه بوئین زهرا

شهرستان بوئین زهرا یکی از شهرستان های استان قزوین ایران است که بخش عمده دشت قزوین در این شهرستان واقع شده است. مرکز این شهرستان، شهر بوئین زهرا است. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۱۶۴٬۷۲۳ نفر در ۴۷٬۰۲۹ خانوار بوده است. زبان اکثر ساکنین مرکز شهرستان آذری و تاتی می باشد.
حوزه بوئین‌زهرا یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه بوئین زهرا پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه بوئین زهرا استفاده کنند.حوزه بوئین زهرا دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات بوئین زهرا در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای بوئین زهرا داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی بوئین زهرا را در تایید صلاحیت بوئین زهرا مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های بوئین‌زهرا در مجلس

نظرات مردم بوئین‌زهرا

مردم شریف حوزه انتخابیه بوئین‌زهرا، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد بوئین‌زهرا و انتظارات خود از کاندیداهای بوئین‌زهرا بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.