مجلس ایران دات كام
حوزه بروجرد

حوزه انتخابیه بروجرد

درباره حوزه انتخابیه بروجرد

تعداد کرسی: دو کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه بروجرد

کاندیداهای حوزه بروجرد

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه بروجرد

شهرستان بروجرد یکی از شهرستان های غرب ایران است. این شهرستان در منطقه کوهستانی زاگرس قرار گرفته و مرکز آن شهر بروجرد است. بروجرد ۳۹ مین شهرستان بزرگ ایران است. بیشتر مردم شهرستان بروجرد به ویژه ساکنان شهر بروجرد و روستاهای شمال آن با گویش بروجردی سخن می گویند.
حوزه بروجرد یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه بروجرد پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه بروجرد استفاده کنند.حوزه بروجرد دارای دو کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات بروجرد در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای بروجرد داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی بروجرد را در تایید صلاحیت بروجرد مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های بروجرد در مجلس

نظرات مردم بروجرد

مردم شریف حوزه انتخابیه بروجرد، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد بروجرد و انتظارات خود از کاندیداهای بروجرد بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
موسی نوروزی:

باسلام، درود و ارادت به همشهری‌های عزیزم،
شرکت پرشور با شناخت کاندیداهای اصلح خواهش بنده از شماست. نماینده مردمی،دلسوز،پرکار،بی ادعا و مومن.یا علی مدد.