مجلس ایران دات كام
صفحه عمومی کاندیدا

مهندس ذبیح اله گودرزی

مهندس ذبیح اله گودرزی

نام: ذبیح اله

نام خانوادگی: گودرزی

شهرت: مهندس ذبیح اله گودرزی

کاندیدای بروجرد انتخابات مجلس شورای اسلامی

252 نفر


کد انتخاباتی مهندس ذبیح اله گودرزی 197 است.

کاندیدای حوزه انتخابیه بروجرد

بیوگرافی (زندگینامه) مهندس ذبیح اله گودرزی:

بسم الله الرحمن الرحیم 

ذبیح اله گودرزی فرزند حجت اله متولد فروردین ماه 1357در یکی از روستاهای اطراف شهرستان بروجرد در خانواده ای مذهبی چشم به جهان گشود .

او دست پرورده پدری جانباز ، تلاشگرو مادری مومنه و الگوی زنان اقوام و آشنایان است.

از همان ابتدای کودکی شور و اشتیاق زیادی به درس خواندن و کسب مراتب علمی و تخصصی داشت.

مقاطع ابتدایی و راهنمایی را طی سالهای ۱۳۶۳تا ۱۳۷۰ با تداوم حضور در کلاسهای فرهنگی و اجتماعی و کارهای جهادی گذراند.

تحصیلات متوسطه خود را در دبیرستانهای دکترعلی شریعتی بروجرد و شهید وحیدسلیمانی اشترینان گذراند.

درسال 1375 تا 1380 در رشته مهندسی کشاورزی( گرایش زراعت و اصلاح نباتات)دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد طی نمود.

در انجمن های اسلامی دانشگاه و بسیج دانشگاه و بسیج مهندسین به فعالیت فرهنگی و مذهبی خود ادامه داد تا اینکه در سال 1376 از طرف انجمن اسلامی دانشگاه های غرب کشور به مشهد مقدس اعزام شد و در محضر مرحوم حضرت آیت اله بهجت حاضر و از بیانات گهر بار ایشان در کسب علم و دانش و سپس انتقال تجربیات به دیگران بهره جست .

خدمت سربازی خود را در پادگان ۲۴ بعثت بروجرد گذراند .

با توجه به علاقه بسیار زیاد در کسب و توسعه کشاورزی و دام پروری اقدام نمود که در آن زمان با مشکل نقدینگی و عدم حمایت متولیان امر روبرو شد و با سنگ اندازی های زیاد مسئولین وقت در اجرای کشت و صنعت چندمنظوره منصرف و به استخدام وزارت کشور (شهرداری اسلامشهر) در آمد و همزمان با اشتغال وتشکیل خانواده در سال ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۳ تحصیل خود را در رشته مهندسی زراعت ادامه ودانشنامه کارشناسی ارشد خود را دریافت نمود. شایان ذکر است ۸۰۰ساعت آموزش زیر نظر اساتید مجرب دانشگاه شهید بهشتی با همکاری سازمان شهرداریها و دهیاریهای کل کشور را نیز در کارنامه خود ثبت نمود.

 

سوابق مدیریتی و تحصیلی 

۱. کارشناس ارشد مهندسی زراعت و اصلاح نباتات 

۲. دانشجوی برتر المپیاد علمی 

۳. عضو سازمان نظام مهندسی 

۴. کاندیدای دوره پنجم شورای اسلامی شهرستانهای استان تهران 

۵. کارشناس فنی شهرداری اسلامشهر

سوابق اجرائی و مدیریتی مهندس ذبیح اله گودرزی

سوابق مدیریتی و تحصیلی 

۱. کارشناس ارشد مهندسی زراعت و اصلاح نباتات 

۲. دانشجوی برتر المپیاد علمی 

۳. عضو سازمان نظام مهندسی 

۴. کاندیدای دوره پنجم شورای اسلامی شهرستانهای استان تهران 

۵. کارشناس فنی شهرداری اسلامشهر

افتخارات مهندس ذبیح اله گودرزی

دانشجوی برتر المپیاد علمی

قهرمان مسابقات دو ومیدانی استان

برنامه های مهندس ذبیح اله گودرزی پس از انتخاب شدن

معرفی بروجرد و فرصتها و تهدیدهای آن

بُروجرد مرکز شهرستان بروجرد، دومین شهر پرجمعیت استان لرستان و سی و نهمین شهر پرجمعیت ایران است. این شهر در شمال دشتی حاصلخیز به نام سیلاخور قرار گرفته و قله‌های مرتفع گرّین از مجموعه رشته کوه‌های زاگرس، شمال غربی تا جنوب شرقی آن را دربر گرفته‌اند. سراب‌های دائمی متعددی که از دامنه این کوه‌ها جاری است در اقتصاد منطقه و توسعه شهر بروجرد نقش داشته‌اند. بروجرد از گذشته‌های دور، دارای موقعیت ویژه ارتباطی بوده‌است و امروزه نیز قرارگیری این شهر بر سر شاهراه تهران - جنوب یکی از عوامل رونق اقتصادی آن به‌شمار می‌رود. بروجرد در اواخر دوره ساسانیان یکی از شهرهای توابع ناحیه پهله از سرزمین ماد بود. حموله وزیر محلی آل ابی دلف از حکمرانان عباسی بین سال‌های ۲۱۰ تا ۲۵۸ هجری قمری در عمران بروجرد کوشید و در آن منبری برپا کرد.محمدتقی حسام‌السلطنه شاهزاده قاجار و حاکم ولایت بروجرد و مضافات، در سال ۱۲۴۲ ه‍.ق حکومت ولایت لرستان و ولایت خوزستان را نیز به دست آورد و بروجرد را حاکم‌نشین حکمرانی بروجرد، لرستان و خوزستان کرد. جمعیت شهر بروجرد بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۵ خورشیدی مرکز آمار ایران، ۲۳۴٬۹۹۷ نفر گزارش شده‌است. منطقه بروجرد یکی از مراکز مهم گویش‌وران گویش لری بروجردی است.و زبان گفتاری رایج در شهر بروجرد زبان لری و گویش بروجردی است. به دلیل فعالیت شرکت‌های مختلف پویانمایی رایانه‌ای در این شهر، بروجرد از سال ۱۳۸۹ به عنوان «پایتخت انیمیشن ایران» انتخاب شده‌است. به دلیل وجود تعداد زیادی واحدهای تولیدی و صنعتی و عرضه محصولات آن‌ها در بازار داخلی و خارجی، بروجرد قطب صنعتی استان لرستان محسوب می‌شود. صنایع دستی متنوعی در بروجرد تولید می شوند و در سال ۱۳۹۸ سازمان میراث فرهنگی این شهر را به عنوان شهر ملی ورشو به ثبت رساند.

جاذبه های فرهنگی و توریستی بروجرد

شهر بروجرد، که به دلیل طبیعت سرسبز و زیبایش به عروس زاگرس شهرت یافته است، در استان لرستان قرار دارد و دومین شهر بزرگ و پرجمعیت این استان است. این شهر آب هوایی کوهستانی و معتدل دارد. در حاشیه شهرستان بروجرد تعدادی تپه باستانی وجود دارد که باستان شناسان قدمت آنها را به دوره های قبل از تاریخ و عصر مس نسبت داده اند و معروف ترینشان تپه قرق در روستای شیروان است؛ اما طبق اسناد تاریخی سابقه سکونت در این منطقه به دوران ساسانیان برمیگردد. ۱.تپه چغا ۲.مسجد جامع بروجرد ۳.بوستان فدک ۴.امام زاده جعفر ۵.مسجد سلطانی ۶.دبیرستان پهلوی ۷.پارک یادبود ۸.خانه افتخار الاسلام طباطبایی ۹.پل تاریخی قلعه حاتم ۱۰.خانه آیت الله بروجردی ۱۱.پارک بانوان۱۲.امام زاده زواریجان ۱۳.منطقه تفریحی وناییو......