مجلس ایران دات كام
حوزه بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان

حوزه انتخابیه بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان

درباره حوزه انتخابیه بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان

تعداد کرسی: دو کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان

کاندیداهای حوزه بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان

بجنورد یکی از شهرستانهای استان خراسان شمالی است. مرکز این شهرستان شهر بجنورد است. ساکنان اولیه مردم این شهرستان تات ها بودند. از دیگر اقوام این شهرستان می توان به ترک، ترکمن و کرمانج اشاره کرد.
حوزه بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان استفاده کنند.حوزه بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان دارای دو کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان را در تایید صلاحیت بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان در مجلس

نظرات مردم بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان

مردم شریف حوزه انتخابیه بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان و انتظارات خود از کاندیداهای بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.