مجلس ایران دات كام
حوزه بهشهر، نکا و گلوگاه

حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه

درباره حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه بهشهر، نکا و گلوگاه

کاندیداهای حوزه بهشهر، نکا و گلوگاه

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه بهشهر، نکا و گلوگاه

شهرستان بهشهر از شهرستان های استان مازندران ایران است. از جمله شهرهای شهرستان بهشهر، خلیل شهر، بهشهر و رستمکلا است. طبق آخرین سرشماری جمعیت شهرستان بهشهر در سال ۱۳۹۵ بالغ بر ۱۶۸٬۷۶۹ نفر می باشد و پس از شهرستان های بابل، ساری، آمل و قائمشهر پرجمعیت ترین شهرستان این استان می باشد.
شهرستان نکا یکی از شهرستان های استان مازندران ایران است. شهرستان نکا از غرب به شهرستان ساری و از شرق به شهرستان بهشهر متصل است. مرکز این شهرستان شهر نکا است.
گلوگاه از شهرستانهای ایران در استان مازندران است. شهر گلوگاه مرکز این شهرستان است. شرقی ترین شهرستان مازندران گلوگاه می باشد که در شمال با خلیج گرگان و در جنوب با رشته کوهای البرز احاطه شده است.
حوزه بهشهر، نکا و گلوگاه یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه بهشهر، نکا و گلوگاه پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه استفاده کنند.حوزه بهشهر، نکا و گلوگاه دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات بهشهر، نکا و گلوگاه در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای بهشهر، نکا و گلوگاه داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی بهشهر، نکا و گلوگاه را در تایید صلاحیت بهشهر، نکا و گلوگاه مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس

نظرات مردم بهشهر، نکا و گلوگاه

مردم شریف حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد بهشهر، نکا و گلوگاه و انتظارات خود از کاندیداهای بهشهر، نکا و گلوگاه بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.