مجلس ایران دات كام
حوزه بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر

حوزه انتخابیه بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر

درباره حوزه انتخابیه بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر

تعداد کرسی: سه کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر

کاندیداهای حوزه بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر

بندرعباس یکی از شهرستان های استان هرمزگان در جنوب ایران است. مرکز این شهرستان، شهر بندرعباس است. شهرستان بندرعباس در شمال تنگه هرمز قرار دارد و گستردگی آن۲۷۳۱۶ کیلومتر مربع است.
قشم بزرگ ترین جزیرهٔ استان هرمزگان و خلیج فارس است. این جزیره به علت وجود بازارهای بزرگ و بعضاً ارزان قیمت، مورد توجه قرار گرفته است. مسیر بین بندر عباس و جزیره قشم با استفاده از قایق های تندرو طی می شود.
شهرستان ابوموسی یا بوموسی از شهرستان های استان هرمزگان در جنوب ایران است و مرکز آن شهر ابوموسی است. این شهرستان در حقیقت شامل شش جزیره است. این جزایر عبارت اند از: ابوموسی، تنب بزرگ، تنب کوچک، سیری، فارور بزرگ و فارور کوچک.
حاجی آباد یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است. حاجی آباد شمالی ترین شهر استان هرمزگان است که در نزدیکی استان کرمان واقع شده و مرکز آن شهر حاجی آباد است. فاصله حاجی آباد تا شهر بندرعباس ۱۶۵ کیلومتر است.
شهرستان بندرخمیر یکی از شهرستان های استان هرمزگان در جنوب ایران است. این شهرستان در غرب شهرستان بندرعباس و در حاشیه سواحل خلیج فارس قرار دارد.
حوزه بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر استفاده کنند.حوزه بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر دارای سه کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر را در تایید صلاحیت بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر در مجلس

نظرات مردم بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر

مردم شریف حوزه انتخابیه بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر و انتظارات خود از کاندیداهای بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
حبیب:

کاندیدهای محترم لطفا بعداز انتخابات راهی بروند که باعث رضایت مردم و خشنودی خداوند گردد.


فائزه ذاکری:

سلام.کاندید ها باید هر کدام در جمع با مردم دیداری داشته باشند. و این یکی از نقدهای من دردوره ی انتخابات در قشم هست که هیچ رسیدگی هم به آن نمیشود. لطفا پیگیری بشه حداقل مردم ببینند کاندید ها رو سخنانشون رو بشنوند. حرف بزنند باهاشون