مجلس ایران دات كام
حوزه بهارستان و رباط‌کریم

حوزه انتخابیه بهارستان و رباط‌کریم

درباره حوزه انتخابیه بهارستان و رباط‌کریم

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه بهارستان و رباط‌کریم

کاندیداهای حوزه بهارستان و رباط‌کریم

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه بهارستان و رباط کریم

بهارستان در ۲۶ اسفند ۱۳۸۹ با ترکیب بخش های گلستان و بخش بوستان از شهرستان رباط کریم جدا و به شهرستان بهارستان تبدیل شد.
رباط کریم یکی از شهرستان های استان تهران است. مرکز این شهرستان شهر رباط کریم است.
حوزه بهارستان و رباط‌کریم یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه بهارستان و رباط کریم پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه بهارستان و رباط کریم استفاده کنند.حوزه بهارستان و رباط کریم دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات بهارستان و رباط کریم در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای بهارستان و رباط کریم داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی بهارستان و رباط کریم را در تایید صلاحیت بهارستان و رباط کریم مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های بهارستان و رباط‌کریم در مجلس

نظرات مردم بهارستان و رباط‌کریم

مردم شریف حوزه انتخابیه بهارستان و رباط‌کریم، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد بهارستان و رباط‌کریم و انتظارات خود از کاندیداهای بهارستان و رباط‌کریم بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
حسین مهرابیان:

سلام و احترام با توجه به جمعیت حدود 500 هزار نفری شهر جدید پرند که در تقسیمات وزارت کشور در حوزه رباط کریم قرار دارد پیشنهاد میشود در تمام مطالب و محتوی سایت این مهم را در نظر بگیرید.