مجلس ایران دات كام
حوزه بابلسر و فریدونکنار

حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار

درباره حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه بابلسر و فریدونکنار

کاندیداهای حوزه بابلسر و فریدونکنار

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه بابلسر و فریدونکنار

بابلسر از شهرستان های استان مازندران در ایران است. مرکز این شهرستان شهر بابلسر است. شهری توریستی وزیبا بادو پل معلق. مردم این شهر به زبان مازندرانی تکلم می کنند. دانشگاه مازندران هم که یکی از دانشگاه های معتبر در سطح کشور به شمار می رود در این شهر قرار دارد.
شهرستان فریدونکنار یکی از شهرستان های ساحلی استان مازندران است که میان بابلسر و محمودآباد قرار گرفته و از طرف جنوب، به شهرستان بابل وشهرستان آمل متصل است. از جاذبه های تاریخی فریدونکنار می توان به مسجد جامع بهرامی اشاره کرد.
حوزه بابلسر و فریدونکنار یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه بابلسر و فریدونکنار پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار استفاده کنند.حوزه بابلسر و فریدونکنار دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات بابلسر و فریدونکنار در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای بابلسر و فریدونکنار داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی بابلسر و فریدونکنار را در تایید صلاحیت بابلسر و فریدونکنار مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های بابلسر و فریدونکنار در مجلس

نظرات مردم بابلسر و فریدونکنار

مردم شریف حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد بابلسر و فریدونکنار و انتظارات خود از کاندیداهای بابلسر و فریدونکنار بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.