مجلس ایران دات كام
حوزه اردستان

حوزه انتخابیه اردستان

درباره حوزه انتخابیه اردستان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه اردستان

کاندیداهای حوزه اردستان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه اردستان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه اردستان

شهرستان اردستان با مساحت ۱۱٬۵۹۱ کیلومترمربع و جمعیتی بالغ بر ۴۱٬۴۰۵ نفر در فاصله ۱۱۸ کیلومتری شمال شرق مرکز استان اصفهان قرار دارد. این شهرستان از ۳ بخش، ۳ شهر، ۷ دهستان و ۳۰۶ روستای دارای سکنه تشکیل شده است. مرکز این شهرستان شهر اردستان است. اقتصاد اردستان به طور عمده بر پایه کشاورزی، باغداری، دامپروری و صنایع دستی می باشد.
حوزه اردستان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه اردستان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه اردستان استفاده کنند.حوزه اردستان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات اردستان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای اردستان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی اردستان را در تایید صلاحیت اردستان مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های اردستان در مجلس

نظرات مردم اردستان

مردم شریف حوزه انتخابیه اردستان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد اردستان و انتظارات خود از کاندیداهای اردستان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.