مجلس ایران دات كام
حوزه آباده، بوانات و خرم‌بید

حوزه انتخابیه آباده، بوانات و خرم‌بید

درباره حوزه انتخابیه آباده، بوانات و خرم‌بید

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه آباده، بوانات و خرم‌بید

کاندیداهای حوزه آباده، بوانات و خرم‌بید

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه آباده، بوانات و خرم‌بید که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه آباده، بوانات و خرم بید

شهرستان آباده یکی از شهرستان های استان فارس ایران است. مرکز این شهرستان، شهر آباده است. جمعیت کل این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۲۰۰٬۸۳۱ تن بوده است. آباده واژه ای است فارسی و معنی محل آباد را می رساند.
بوانات یکی از شهرستان های استان فارس ایران است. مرکز این شهرستان، شهر بوانات است. قومیت اکثریت فارس است بوانات دارای اب و هوای سرد و مدیترانه ایست. جمعیت شهرستان ۵۰٫۴۱۸ نفر است که در قالب ۱۵٫۸۷۴ خانوار می باشد.
شهرستان خرم بید یکی از شهرستانهای استان فارس ایران است. مرکز این شهرستان، شهر صفاشهر است. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ برابر با ۵۰٬۵۲۲ تن بوده است.
حوزه آباده، بوانات و خرم‌بید یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه آباده، بوانات و خرم بید پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه آباده، بوانات و خرم بید استفاده کنند.حوزه آباده، بوانات و خرم بید دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات آباده، بوانات و خرم بید در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای آباده، بوانات و خرم بید داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی آباده، بوانات و خرم بید را در تایید صلاحیت آباده، بوانات و خرم بید مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های آباده، بوانات و خرم‌بید در مجلس

نظرات مردم آباده، بوانات و خرم‌بید

مردم شریف حوزه انتخابیه آباده، بوانات و خرم‌بید، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد آباده، بوانات و خرم‌بید و انتظارات خود از کاندیداهای آباده، بوانات و خرم‌بید بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
علی کریمی:

با توجه به خشکسالی های چند سال اخیر و برداشت نا محدود از منابع آبی در پایین دست (شهرستان خاتم وهرات)و بال دست(سر چهان ونیریز)بخش و شهر مزایجان با مشکلات عدیده مواجه است که طرح وتحولهای را در زمینه آبخیزداری می طلبد که از نماینده محترم درخواست پیگیری های جدی و لازم را داریم با تشکر