مجلس ایران دات كام
حوزه آبادان

حوزه انتخابیه آبادان

درباره حوزه انتخابیه آبادان

تعداد کرسی: سه کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه آبادان

کاندیداهای حوزه آبادان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه آبادان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه آبادان

شهرستان آبادان یکی از معروفترین شهرستان های ایران در جنوب غربی ایران است که با شهرستانهای خرمشهر، شادگان و ماهشهر هم مرز است. مرکز شهرستان آبادان شهر آبادان است. جنوب این شهرستان را خلیج فارس در بر می گیرد.
حوزه آبادان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه آبادان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه آبادان استفاده کنند.حوزه آبادان دارای سه کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات آبادان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای آبادان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی آبادان را در تایید صلاحیت آبادان مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های آبادان در مجلس

نظرات مردم آبادان

مردم شریف حوزه انتخابیه آبادان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد آبادان و انتظارات خود از کاندیداهای آبادان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
محمدی:

بنده‌همسرم‌خرده‌فروش‌است‌وامکان‌بیمه‌شدن‌برامون‌نیست‌‌ماروتودهک‌۷‌نوشتن‌‌درحالی‌که‌‌قدرت‌مالی‌
متوسط‌به‌پایین‌هست‌‌‌تواین پیام چندموردهست‌که‌تومجلس‌‌بایدبررسی‌بشه‌‌‌


یا علی:

یک دلار=1000تومان
نظر مردم مستضعف