مجلس ایران دات كام
حوزه آبادان

حوزه انتخابیه آبادان

درباره حوزه انتخابیه آبادان

تعداد کرسی: سه کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه آبادان

کاندیداهای احتمالی حوزه آبادان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه آبادان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه آبادان

شهرستان آبادان یکی از معروفترین شهرستان های ایران در جنوب غربی ایران است که با شهرستانهای خرمشهر، شادگان و ماهشهر هم مرز است. مرکز شهرستان آبادان شهر آبادان است. جنوب این شهرستان را خلیج فارس در بر می گیرد.
حوزه آبادان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه آبادان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه آبادان استفاده کنند.حوزه آبادان دارای سه کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات آبادان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای آبادان داشته باشد.

تازه های آبادان در مجلس

نظرات مردم آبادان

مردم شریف حوزه انتخابیه آبادان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد آبادان و انتظارات خود از کاندیداهای آبادان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.