مجلس ایران دات كام
صفحه عمومی کاندیدا

حجت الاسلام دکتر میرتاج الدینی

حجت الاسلام دکتر میرتاج الدینی

نام: سید محمدرضا

نام خانوادگی: میرتاج‌الدینی

شهرت: حجت الاسلام دکتر میرتاج الدینی

کاندیدای تبریز، آذرشهر و اسکو انتخابات مجلس شورای اسلامی

کاندیدای حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو

بیوگرافی (زندگینامه) حجت الاسلام دکتر میرتاج الدینی:

سید محمدرضا میرتاج‌الدینی (زاده ۱۳۴۱ تبریز محله تاج احمدیها) نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس هفتم، هشتم و یازدهم بوده و در مجلس هفتم و هشتم عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان، در مجلس هفتم نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، در مجلس هشتم عضو هیئت رئیسه مجلس بوده و در دولت دهم معاونت امور مجلس رئیس‌جمهور، معاونت رئیس‌جمهور در اجرای قانون اساسی و مسئولیت امور روحانیت را برعهده داشت.

او همچنین پیش از نمایندگی مجلس شورای اسلامی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی بوده‌است. وی بعد از دولت مسئول امور پارلمانی سازمان صداوسیما و مشاور رئیس صداوسیما بود. او مدرس در دانشگاه‌های مختلف بوده و از سوابقش تدریس در دانشگاه‌های کشور و فعالیت‌های فرهنگی و دینی در داخل و خارج از کشور است. وی به عنوان مبلّغ دینی در کشورهای ترکیه، جمهوری آذربایجان، آلمان، سوئیس، روسیه و … فعالیت داشته‌است. او آثاری هم چاپ کرده‌است. وى هم اكنون رياست فراكسيون راهبردى مجلس شوراى اسلامى و رياست مجمع نمايندگان مجلس و نائب رئيس فراكسيون اكثريت مجلس را بر عهده دارد.

سوابق اجرائی و مدیریتی حجت الاسلام دکتر میرتاج الدینی

وى داراى تأليفات متعدد از جمله «اخلاق کارگزاران حکومت از دیدگاه اسلام»، «سیمای امام علی (ع) در قرآن»، «شهید شیخ محمد خیابانی؛ روحانی مبارز و بیدارگر» و «به سوی حیات طیبه» را در كارنامه ى علمى و تأليفات خود دارد.

افتخارات حجت الاسلام دکتر میرتاج الدینی

برنامه های حجت الاسلام دکتر میرتاج الدینی پس از انتخاب شدن

معرفی تبریز، آذرشهر و اسکو و فرصتها و تهدیدهای آن

جاذبه های فرهنگی و توریستی تبریز، آذرشهر و اسکو