مجلس ایران دات كام
صفحه عمومی کاندیدا

مهندس محمدحسین مودت

مهندس محمدحسین مودت

نام: محمدحسین

نام خانوادگی: مودت

شهرت: مهندس محمدحسین مودت

کاندیدای تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس انتخابات مجلس شورای اسلامی

231 نفر

کاندیدای حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

بیوگرافی (زندگینامه) مهندس محمدحسین مودت:

 

اینجانب محمد حسین مودت 48 ساله متاهل دارای دوفرزند دارنده فوق لیسانس عمران و شاغل در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هستم.با اتکا به تجربه و تخصص خود و با برنامه های ارائه شده، آماده خدمت به مردم شریف حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی هستم. از شما مردم فهیم و متدین تقاضا دارم که با رای خود به من و همراهانم در تحقق این برنامه ها یاری رسانید.

 

سوابق اجرائی و مدیریتی مهندس محمدحسین مودت

  1. سابقه 22 سال فعالیت در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
  2. سابقه 22 سال فعالیت در مناطق زلزله زده و آسیب دیده از بلایای طبیعی
  3.  مشارکت در راه اندازی و پشتیبانی اولین سامانه اطلاعاتی عمران روستایی
  4.   تخصص در زمینه های مختلف عمرانی و بازسازی و مقاوم سازی مسکن محرومان
  5. تجربه در زمینه مدیریت و برنامه ریزی پروژه های عمرانی و نرم افزاری
  6.   آشنایی با مسائل سیاسی و اجتماعی

افتخارات مهندس محمدحسین مودت

برنامه های مهندس محمدحسین مودت پس از انتخاب شدن

با سلام و احترام

اینجانب محمدحسین مودت، کاندیدای دوره دوازدهم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر هستم. من از دیرباز دغدغه ی خدمت به مردم و حل مشکلات جامعه را داشته ام. به همین دلیل در فعالیت های سیاسی و اجتماعی مختلفی از جمله ششمین دوره انتخابات شورای شهر تهران شرکت کرده ام.

من با اتکا به تجربه و تخصص خود در زمینه عمران و با در نظر گرفتن مشکلات و نیازهای مردم حوزه انتخابیه ام، برنامه های زیر را برای حل این مشکلات ارائه می دهم:

·                  ایجاد اشتغال با توجه به معضل بیکاری در کشور، من با استفاده از ظرفیت های موجود در حوزه انتخابیه ام، برای ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان تلاش خواهم کرد.

·                  بهبود وضعیت مسکنبا توجه به گرانی مسکن، من برای حل این مشکل، برنامه های حمایتی از اقشار کم درآمد در نظر خواهم گرفت و همچنین برای افزایش تولید مسکن در منطقه تلاش خواهم کرد.

·                  ارتقای سطح بهداشت و درمانبا توجه به کمبود امکانات بهداشتی و درمانی در منطقه، من برای ارتقای سطح بهداشت و درمان و همچنین برای افزایش دسترسی مردم به خدمات بهداشتی و درمانی تلاش خواهم کرد.

·                  بهبود وضعیت حمل و نقل با توجه به ترافیک سنگین در منطقه، من برای بهبود وضعیت حمل و نقل عمومی و همچنین برای کاهش ترافیک تلاش خواهم کرد.

·                  حفظ محیط زیستبا توجه به اهمیت حفظ محیط زیست، من برای حفظ و احیای محیط زیست منطقه تلاش خواهم کرد.

           حل مشکلات اقتصادی: من با استفاده از تخصص و تجربه خود در زمینه عمران، به دنبال راه حل هایی برای رونق تولید، اشتغال زایی و کاهش تورم خواهم بود.

           ارتقای عدالت اجتماعی: من تلاش خواهم کرد تا با وضع قوانین عادلانه، زمینه ی دسترسی همه مردم به خدمات اجتماعی و امکانات رفاهی را فراهم کنم.

           مبارزه با فساد: من با فساد در هر شکل و لباسی که باشد، قاطعانه مبارزه خواهم کرد.

           حفظ و حراست از ارزش های انقلاب اسلامی: من به عنوان یک مسلمان متعهد، همواره در راستای حفظ و حراست از ارزش های انقلاب اسلامی تلاش خواهم کرد.

من معتقدم که مجلس شورای اسلامی به عنوان خانه ملت، باید در راس حل مشکلات مردم باشد. من از شما مردم فهیم و متدین حوزه انتخابیه ام تقاضا دارم که با رای خود به من و همراهانم در تحقق این برنامه ها یاری رسانید.

 

معرفی تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و فرصتها و تهدیدهای آن

جاذبه های فرهنگی و توریستی تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس