مجلس ایران دات كام
حوزه زرند و کوهبنان

حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان

درباره حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه زرند و کوهبنان

کاندیداهای حوزه زرند و کوهبنان

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه زرند و کوهبنان

زرند زرند یکی از شهرستان های استان کرمان است. مرکز این شهرستان شهر زرند است.
شهرستان کوهبنان یکی از شهرستانهای استان کرمان است. این شهرستان در شمال شرقی این استان قرار گرفته و مرکز آن شهر کوهبنان است.
حوزه زرند و کوهبنان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه زرند و کوهبنان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان استفاده کنند.حوزه زرند و کوهبنان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات زرند و کوهبنان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای زرند و کوهبنان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی زرند و کوهبنان را در تایید صلاحیت زرند و کوهبنان مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های زرند و کوهبنان در مجلس

نظرات مردم زرند و کوهبنان

مردم شریف حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد زرند و کوهبنان و انتظارات خود از کاندیداهای زرند و کوهبنان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.