مجلس ایران دات كام
حوزه زنجان و طارم

حوزه انتخابیه زنجان و طارم

درباره حوزه انتخابیه زنجان و طارم

تعداد کرسی: دو کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه زنجان و طارم

کاندیداهای حوزه زنجان و طارم

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه زنجان و طارم

زنجان از شهرستان های استان زنجان است. جمعیت زنجان بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۵۲۱٬۳۰۲ نفر بوده است. در شهر زنجان تعداد 159,020 خانوار ، وجود دارد که ازین تعداد 263,140 نفر مرد و 258,162 نفر زن هستند. تعداد آمار زنان و مردان متأهل در حدود 75هزار نفر است. شهر زنجان مرکز این شهرستان است. از صنایع دستی زنجان می توان به چاروق دوزی، چاقوسازی، ملیله کاری و... اشاره کرد.
طارم نیز یکی از شهرستان های استان زنجان است. این شهرستان در شمال استان واقع شده و با استان های گیلان و قزوین و اردبیل همسایه می باشد. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۸۵ خورشیدی، برابر با ۴۳٬۹۶۴ نفر بوده است. مرکز این شهرستان، شهر آب بر می باشد.

حوزه زنجان و طارم یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه زنجان و طارم پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه زنجان و طارم استفاده کنند.حوزه زنجان و طارم دارای دو کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات زنجان و طارم در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای زنجان و طارم داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی زنجان و طارم را در تایید صلاحیت زنجان و طارم مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های زنجان و طارم در مجلس

نظرات مردم زنجان و طارم

مردم شریف حوزه انتخابیه زنجان و طارم، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد زنجان و طارم و انتظارات خود از کاندیداهای زنجان و طارم بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.