مجلس ایران دات كام
حوزه یزد و صدوق

حوزه انتخابیه یزد و صدوق

درباره حوزه انتخابیه یزد و صدوق

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه یزد و صدوق

کاندیداهای حوزه یزد و صدوق

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه یزد و صدوق

شهرستان یزد یکی از شهرستان های استان یزد در مرکز ایران است. شهر یزد مرکز این شهرستان است. جمعیت این شهرستان در سال ۱۳۸۵، برابر با ۵۲۶٫۲۷۶ نفر بوده است.
صدوق یکی از شهرستان های استان یزد است. در سال ۱۳۹۲ هیئت وزیران بنا به پیشنهاد وزارت کشور و به استناد ماده ۱۳ قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری (مصوب ۱۳۶۲) تصویب کرد؛ نام شهرستان صدوق در استان یزد به شهرستان اشکذر تغییر یابد. بنابر سرشماری مرکز آمار ایران، جمعیت در سال ۱۳۸۵ حدود ۳۱۰۰۰ نفر بوده است.
حوزه یزد و صدوق یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه یزد و صدوق پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه یزد و صدوق استفاده کنند.حوزه یزد و صدوق دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات یزد و صدوق در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای یزد و صدوق داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی یزد و صدوق را در تایید صلاحیت یزد و صدوق مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های یزد و صدوق در مجلس

نظرات مردم یزد و صدوق

مردم شریف حوزه انتخابیه یزد و صدوق، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد یزد و صدوق و انتظارات خود از کاندیداهای یزد و صدوق بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.