مجلس ایران دات كام
حوزه ورزقان

حوزه انتخابیه ورزقان

درباره حوزه انتخابیه ورزقان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه ورزقان

کاندیداهای حوزه ورزقان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه ورزقان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه ورزقان

شهرستان ورزقان یکی از شهرستان های استان آذربایجان شرقی است. مرکز ورزقان شهر ورزقان است. شهرستان ورزقان از دو بخش مرکزی و بخش خاروانا تشکیل شده است. جمعیت این شهرستان در سرشماری سال ۱۳۸۵ برابر با ۴۸٫۱۱۲ برآورد شده است که ۴٫۰۸۸ نفر از آن یعنی ۵/۸ درصد در مرکز شهرستان ساکن اند. این شهرستان از سمت شرق به شهرستان اهر، از سمت غرب به شهرستان های مرند و شبستر. از سمت شمال به شهرستان های کلیبر و جلفا و از سمت جنوب به شهرستان تبریز مشرف است. این شهرستان سابقاً یکی از بخش های شهرستان اهر بوده است. نام دیگر شهرستان ورزقان ارسباران است و این نام به دلیل واقع شدن بسیاری از جنگل های ناحیهٔ سرسبز ارسباران در این شهرستان است.
حوزه ورزقان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه ورزقان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه ورزقان استفاده کنند.حوزه ورزقان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات ورزقان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای ورزقان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی ورزقان را در تایید صلاحیت ورزقان مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های ورزقان در مجلس

نظرات مردم ورزقان

مردم شریف حوزه انتخابیه ورزقان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد ورزقان و انتظارات خود از کاندیداهای ورزقان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.