مجلس ایران دات كام
حوزه ورامین

حوزه انتخابیه ورامین

درباره حوزه انتخابیه ورامین

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه ورامین

کاندیداهای احتمالی حوزه ورامین

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه ورامین که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه ورامین

ورامین از شهرستان های استان تهران است. مرکز آن شهر ورامین است که در ۳۵ کیلومتری جنوب شرقی شهر تهران واقع شده است. شهرستان ورامین از شمال شرق به شهرستان های پیشوا و پاکدشت، از شمال غرب به شهرستان قرچک، از غرب به شهرستان ری، از جنوب به استان قم و از جنوب شرق و شرق به استان سمنان محدود شده است.
حوزه ورامین یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه ورامین پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه ورامین استفاده کنند.حوزه ورامین دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات ورامین در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای ورامین داشته باشد.

تازه های ورامین در مجلس

نظرات مردم ورامین

مردم شریف حوزه انتخابیه ورامین، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد ورامین و انتظارات خود از کاندیداهای ورامین بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.