مجلس ایران دات كام
حوزه ورامین

حوزه انتخابیه ورامین

درباره حوزه انتخابیه ورامین

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه ورامین

کاندیداهای حوزه ورامین

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه ورامین

ورامین از شهرستان های استان تهران است. مرکز آن شهر ورامین است که در ۳۵ کیلومتری جنوب شرقی شهر تهران واقع شده است. شهرستان ورامین از شمال شرق به شهرستان های پیشوا و پاکدشت، از شمال غرب به شهرستان قرچک، از غرب به شهرستان ری، از جنوب به استان قم و از جنوب شرق و شرق به استان سمنان محدود شده است.
حوزه ورامین یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه ورامین پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه ورامین استفاده کنند.حوزه ورامین دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات ورامین در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای ورامین داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی ورامین را در تایید صلاحیت ورامین مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های ورامین در مجلس

نظرات مردم ورامین

مردم شریف حوزه انتخابیه ورامین، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد ورامین و انتظارات خود از کاندیداهای ورامین بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
نایب:

با سلام در حوزه ورامین که بیشتر مردمش ولایتی هستند انتخابات خیلی پر شور است (حذف) در این دوره نماینده ای پا به رقابت گداشته است که در تمام زمینه ها حرف برای گفتن دارد در واقع برایش اشنا و غریبه فرقی ندارد و کار را انجام میدهد با اینکه در تمام سالهای جنگ حصور داشته است ولی از هیچ امکاناتی استفاده نکرده است و انسان پاکدستی است


حبیب اله صادقی:

به نظرم نماینده شهر هایی مثل ورامین باید از نیروهای جوان و تحصیل کرده شهر مشورت بگیرند. نماینده ای که اصلا نمیدونه چه نیروهای متخصصی در شهر هستند و ازشون استفاده نمیکنه هیچ فایده ای ندارد. شهرهایی مثل ورامین قابلیت رشد و توسعه بالایی دارند، از طرفی با توسعه حمل و نقل شهری و اتصال این شهرها به تهران، می توانند بخش زیادی از بار جمعیتی و شلوغی تهران را به این شهرها منتقل کرد.


حامد تقیان:

با سلام.
مردم باید نماینده ی ورامین رو بشناسن. نماینده باید با مردم و بین مردم زندگی کنه تا بتونه از مشکلاتشون آگاه باشه. نماینده ای که خیلی پولدار باشه, حتما نمیتونه مردم فقیر رو درک کنه. مردم ورامین غالبا مردم فقیر و محاجر هستند.