مجلس ایران دات كام
حوزه تویسرکان

حوزه انتخابیه تویسرکان

درباره حوزه انتخابیه تویسرکان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه تویسرکان

کاندیداهای حوزه تویسرکان

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه تویسرکان

تویسرکان یکی از شهرستان های استان همدان در ایران است. مرکز این شهرستان شهر تویسرکان است. تویسرکان در جنوب کوه الوند و شهر همدان واقع شده است. این شهرستان به دلیل کوهستانی بودن و مرتفع بودن دارای آب و هوای معتدل کوهستانی است و رودخانه های مهم آن قلقل رود. کرزان رود. سرکان رود؛ و سرابی هستند؛ که مازاد آب آنها پس از آبیاری زمین های کشاورزی مسیر خود به رودخانه گاماسیاب می ریزد. صنایع دستی شاغلان صنایع دستی این شهرستان در رشته های مصنوعات چوب و قالیبافی فعالیت می کنند. منبت کاری از صنایع دستی در خور اهمیت این شهرستان است. بافت گلیم و گیوه نیز از دیگر صنایع دستی مهم این شهرستان محسوب می شوند که ارزش صادراتی دارند.
حوزه تویسرکان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه تویسرکان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه تویسرکان استفاده کنند.حوزه تویسرکان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات تویسرکان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای تویسرکان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی تویسرکان را در تایید صلاحیت تویسرکان مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های تویسرکان در مجلس

نظرات مردم تویسرکان

مردم شریف حوزه انتخابیه تویسرکان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد تویسرکان و انتظارات خود از کاندیداهای تویسرکان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.