مجلس ایران دات كام
حوزه تنکابن، رامسر و عباس‌آباد

حوزه انتخابیه تنکابن، رامسر و عباس‌آباد

درباره حوزه انتخابیه تنکابن، رامسر و عباس‌آباد

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه تنکابن، رامسر و عباس‌آباد

کاندیداهای حوزه تنکابن، رامسر و عباس‌آباد

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه تنکابن، رامسر و عباس آباد

شهرستان تنکابن یکی از شهرستان های استان مازندران در شمال ایران است. مرکز این شهرستان شهر تنکابن است و این شهر مرکز فرمانداری ویژه تنکابن می باشد.
رامسر یکی از شهرستان های استان مازندران ایران است. مرکز این شهرستان، شهر رامسر است. مردم رامسر گیلک هستند و به زبان گیلکی سخن می گویند. بنابر سرشماری مرکز آمار ایران، جمعیت شهرستان رامسر در سال ۱۳۹۰ برابر با ۶۸٬۳۲۳ نفر بوده است.
عباس آباد یکی از شهرستان های استان مازندران در شمال ایران است. مرکز این شهرستان شهر عباس آباد می باشد. مردم این شهرستان به زبان مازندرانی صحبت می کنند.
حوزه تنکابن، رامسر و عباس‌آباد یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه تنکابن، رامسر و عباس آباد پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه تنکابن، رامسر و عباس آباد استفاده کنند.حوزه تنکابن، رامسر و عباس آباد دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات تنکابن، رامسر و عباس آباد در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای تنکابن، رامسر و عباس آباد داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی تنکابن، رامسر و عباس آباد را در تایید صلاحیت تنکابن، رامسر و عباس آباد مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس

نظرات مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد

مردم شریف حوزه انتخابیه تنکابن، رامسر و عباس‌آباد، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد تنکابن، رامسر و عباس‌آباد و انتظارات خود از کاندیداهای تنکابن، رامسر و عباس‌آباد بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
داود جورشریفی:

منطقه حوزه انتخابیه عباس آباد تنکابن و رامسر به مرکزیت تنکابن با توجه به پتانسیل بالا و غنی در زمینه های کشاورزی دامداری و صنایع و حتی اقتصادی تاکنون توجه چندانی از طرف مسولان استانی و بخصوص نمایندهای مجلس نشد. و به نظر میرسد حضور یک نماینده قدر ، جوان و اهل علم با سوابق درخشان کاری می تواند تحولی ایجاد کند