مجلس ایران دات كام
حوزه تاکستان

حوزه انتخابیه تاکستان

درباره حوزه انتخابیه تاکستان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه تاکستان

کاندیداهای حوزه تاکستان

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه تاکستان

شهرستان تاکستان یکی از شهرستان های استان قزوین ایران است. مرکز این شهرستان، شهر تاکستان است. نام تاتی این شهر سیادن است که پیش از تأسیس فرهنگستان ایران در منابع فارسی با همین نام آمده است. شهرستان تاکستان پرجمعیت ترین منطقه تات نشین ایران و جهان است.
حوزه تاکستان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه تاکستان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه تاکستان استفاده کنند.حوزه تاکستان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات تاکستان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای تاکستان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی تاکستان را در تایید صلاحیت تاکستان مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های تاکستان در مجلس

نظرات مردم تاکستان

مردم شریف حوزه انتخابیه تاکستان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد تاکستان و انتظارات خود از کاندیداهای تاکستان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.