مجلس ایران دات كام
حوزه سیرجان و بردسیر

حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر

درباره حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه سیرجان و بردسیر

کاندیداهای حوزه سیرجان و بردسیر

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه سیرجان و بردسیر

سیرجان یکی از شهرستانهای استان کرمان است که در غرب این استان قرار گرفته است. این شهرستان بنا بر سرشماری مرکز آمار ایران، در سال ۱۳۹۵ جمعیتی برابر ۳۲۴٬۱۰۳ نفر داشته است. مرکز این شهرستان شهر سیرجان است.
شهرستان بردسیر از شهرستان های استان کرمان است. جمعیت شهرستان بردسیر بنابر سرشماری سال ۱۳۸۵، برابر با ۸۹٬۲۶۵ نفر بوده است.
حوزه سیرجان و بردسیر یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه سیرجان و بردسیر پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر استفاده کنند.حوزه سیرجان و بردسیر دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات سیرجان و بردسیر در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای سیرجان و بردسیر داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی سیرجان و بردسیر را در تایید صلاحیت سیرجان و بردسیر مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های سیرجان و بردسیر در مجلس

نظرات مردم سیرجان و بردسیر

مردم شریف حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد سیرجان و بردسیر و انتظارات خود از کاندیداهای سیرجان و بردسیر بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
ناصرقاسمی:

تعداد واجدین شرایط رإی دادن در این حوزه چندنفراست به تفکیک شهرستان سیرجان چندنفربردسیرچندنفر


علی:

ما مردم امیدواریم که شورای نگهبان در رد صلاحیتها بدون مراعات کردن وحذف بعضی از رقبای نماینده باعث شور وشرکت مردم در انتخابات شوند حقیقت امر مردم سوال می کنند چرا رقبای جدی (حذف) رد صلاحیت بدون دلیل میشوند