مجلس ایران دات كام
حوزه شوشتر و گتوند

حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند

درباره حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه شوشتر و گتوند

کاندیداهای حوزه شوشتر و گتوند

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه شوشتر و گتوند

شوشتر یکی از شهرستان های استان خوزستان ایران است. این شهرستان ۱۹۲٬۰۲۸ نفر جمعیت (آمار ۱۳۹۵)، دو بخش و هفت دهستان دارد. مردم این شهرستان با گویش شوشتری (از گویشهای زبان فارسی)، لری بختیاری و عربی سخن می گویند.
گتوند یکی از شهرستان های استان خوزستان است. مرکز این شهرستان، شهر گتوند می باشد. این شهرستان در سال ۱۳۹۵، تعداد ۶۵٫۴۶۸ نفر جمعیت داشته است.
حوزه شوشتر و گتوند یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه شوشتر و گتوند پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند استفاده کنند.حوزه شوشتر و گتوند دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات شوشتر و گتوند در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای شوشتر و گتوند داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی شوشتر و گتوند را در تایید صلاحیت شوشتر و گتوند مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های شوشتر و گتوند در مجلس

نظرات مردم شوشتر و گتوند

مردم شریف حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد شوشتر و گتوند و انتظارات خود از کاندیداهای شوشتر و گتوند بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.