مجلس ایران دات كام
حوزه شیروان

حوزه انتخابیه شیروان

درباره حوزه انتخابیه شیروان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه شیروان

کاندیداهای احتمالی حوزه شیروان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه شیروان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه شیروان

شیروان با وسعت ۳۷۸۹ کیلومتر مربع که از شمال به کشور ترکمنستان و از جنوب به شهرستان اسفراین از شرق به شهرستان فاروج و از غرب به بجنورد محدود می شود. مرکز آن شهر شیروان است و لوجلی شهری است در شمال این شهرستان. شهرستان شیروان به سه بخش (بخش مرکزی، بخش سرحد، بخش قوشخانه) تقسیم می شود.
همچنین شهرستان شیروان دارای چهار شهر ۱-شیروان و ۲-لوجلی و ۳-زیارت و ۴-قوشخانه می باشد.
حوزه شیروان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه شیروان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه شیروان استفاده کنند.حوزه شیروان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات شیروان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای شیروان داشته باشد.

تازه های شیروان در مجلس

نظرات مردم شیروان

مردم شریف حوزه انتخابیه شیروان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد شیروان و انتظارات خود از کاندیداهای شیروان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.