مجلس ایران دات كام
حوزه شیراز

حوزه انتخابیه شیراز

درباره حوزه انتخابیه شیراز

تعداد کرسی: 4 کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه شیراز

کاندیداهای حوزه شیراز

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه شیراز که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه شیراز

شیراز یکی از شهرستان های استان فارس است. این شهرستان در سال ۱۳۱۶ به مرکزیت شهر شیراز تأسیس گردید. جمعیت این شهرستان بر اساس نتایج سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۱٬۸۱۲٬۸۹۷ تن بوده است.
حوزه شیراز یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه شیراز پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه شیراز استفاده کنند.حوزه شیراز دارای 4 کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات شیراز در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای شیراز داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی شیراز را در تایید صلاحیت شیراز مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های شیراز در مجلس

نظرات مردم شیراز

مردم شریف حوزه انتخابیه شیراز، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد شیراز و انتظارات خود از کاندیداهای شیراز بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
بهبودمنفرد09173020365:

فقط نماینده ای که کاملا مطیع فرمان رهبری باشد راه حاج قاسم سلیمانی را انجام دهد مشکل حل است