مجلس ایران دات كام
حوزه شازند

حوزه انتخابیه شازند

درباره حوزه انتخابیه شازند

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه شازند

کاندیداهای احتمالی حوزه شازند

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه شازند که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه شازند

شهرستان شازند یکی از شهرستان های استان مرکزی ایران است. مرکز این شهرستان، شهر شازند است. آب و هوای شازند سرد و کوهستانی است که تابستانهای معتدل و زمستانهای سردی را به همراه دارد. سردترین نقطهٔ استان مرکزی در این شهر است. از بناهای تاریخی این شهر می توان به امامزاده سهل بن علی و قدمگاه علی بن موسی الرضا اشاره کرد. بنابر سرشماری مرکز آمار ایران، جمعیت شهرستان شازند در سال ۱۳۹۵ برابر با ۱۳۲٫۰۰۰ نفر بوده است.
حوزه شازند یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه شازند پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه شازند استفاده کنند.حوزه شازند دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات شازند در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای شازند داشته باشد.

تازه های شازند در مجلس

نظرات مردم شازند

مردم شریف حوزه انتخابیه شازند، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد شازند و انتظارات خود از کاندیداهای شازند بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.