مجلس ایران دات كام
حوزه شازند

حوزه انتخابیه شازند

درباره حوزه انتخابیه شازند

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه شازند

کاندیداهای حوزه شازند

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه شازند

شهرستان شازند یکی از شهرستان های استان مرکزی ایران است. مرکز این شهرستان، شهر شازند است. آب و هوای شازند سرد و کوهستانی است که تابستانهای معتدل و زمستانهای سردی را به همراه دارد. سردترین نقطهٔ استان مرکزی در این شهر است. از بناهای تاریخی این شهر می توان به امامزاده سهل بن علی و قدمگاه علی بن موسی الرضا اشاره کرد. بنابر سرشماری مرکز آمار ایران، جمعیت شهرستان شازند در سال ۱۳۹۵ برابر با ۱۳۲٫۰۰۰ نفر بوده است.
حوزه شازند یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه شازند پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه شازند استفاده کنند.حوزه شازند دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات شازند در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای شازند داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی شازند را در تایید صلاحیت شازند مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های شازند در مجلس

نظرات مردم شازند

مردم شریف حوزه انتخابیه شازند، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد شازند و انتظارات خود از کاندیداهای شازند بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
علی رحمتی:

با سلام، (حذف) لا اقل این دوره بیایید و فرد صالح وسالم و ولایتمدار در عمل را انتخاب کنیم تا حافظ خون شهداء وپیرو رهبری وسرباز دلسوز نظام وانقلاب و مردم مظلوم باشد (حذف)