مجلس ایران دات كام
حوزه شهرضا، دهاقان و دره شور

حوزه انتخابیه شهرضا، دهاقان و دره شور

درباره حوزه انتخابیه شهرضا، دهاقان و دره شور

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه شهرضا، دهاقان و دره شور

کاندیداهای حوزه شهرضا، دهاقان و دره شور

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه شهرضا، دهاقان و دره شور

شهرِضا یکی از شهرستان های استان اصفهان ایران است. مرکز آن شهرضا است که در ۷۰ کیلومتری جنوب شهر اصفهان واقع شده است. از دیدنی های این شهر می توان به امامزاده شاه رضا اشاره کرد که گفته می شود برادر علی بن موسی الرضا می باشد.
دهاقان نیز یکی از شهرستان های استان اصفهان ایران است. مرکز آن دهاقان است. جمعیت این شهرستان ۳۴٬۱۴۹ نفر است. نام قدیم این شهرستان سمیرم سفلی بوده است.
حوزه شهرضا، دهاقان و دره شور یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه شهرضا، دهاقان و دره شور پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه شهرضا، دهاقان و دره شور استفاده کنند.حوزه شهرضا، دهاقان و دره شور دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات شهرضا، دهاقان و دره شور در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای شهرضا، دهاقان و دره شور داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی شهرضا، دهاقان و دره شور را در تایید صلاحیت شهرضا، دهاقان و دره شور مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های شهرضا، دهاقان و دره شور در مجلس

نظرات مردم شهرضا، دهاقان و دره شور

مردم شریف حوزه انتخابیه شهرضا، دهاقان و دره شور، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد شهرضا، دهاقان و دره شور و انتظارات خود از کاندیداهای شهرضا، دهاقان و دره شور بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.