مجلس ایران دات كام
حوزه شهرکرد، بن و سامان

حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان

درباره حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه شهرکرد، بن و سامان

کاندیداهای حوزه شهرکرد، بن و سامان

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه شهرکرد، بن و سامان

شهرکرد از شهرستان های استان چهارمحال و بختیاری است که با مساحت حدود ۲۰۰۶ کیلومتر مربع، بالغ بر ۱۲٪ از کل مساحت چهارمحال و بختیاری را تشکیل داده است. مرکز این شهرستان شهر شهرکرد است.
بن از شهرستان های زیبای استان چهارمحال و بختیاری است که در سال ۱۳۹۱ به شهرستان ارتقا یافت. مرکز این شهرستان شهر بن است شهری با مناظر طبیعی دیدنی و جذاب که به دلیل دارابودن اماکن مذهبی و متبرک و مردمی متدین و مؤمن از جمله شهرستان های پرگردشگر استان محسوب می شود و دارای۲ شهر به نام وردنجان و (یان چشمه) هست.
سامان نیز یکی از شهرستان های استان چهارمحال و بختیاری است که در سال ۱۳۹۱ به شهرستان ارتقا یافت. این شهرستان شامل بخش زاینده رود شهر هوره، شهرک دشتی و روستاهای تاریخی یاسه چای، سوادجان و شوراب صغیر، شوراب کبیر، چم چنگ و ایل بیگی… می باشد و مرکز آن، شهر سامان است.
حوزه شهرکرد، بن و سامان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه شهرکرد، بن و سامان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان استفاده کنند.حوزه شهرکرد، بن و سامان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات شهرکرد، بن و سامان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای شهرکرد، بن و سامان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی شهرکرد، بن و سامان را در تایید صلاحیت شهرکرد، بن و سامان مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های شهرکرد، بن و سامان در مجلس

نظرات مردم شهرکرد، بن و سامان

مردم شریف حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد شهرکرد، بن و سامان و انتظارات خود از کاندیداهای شهرکرد، بن و سامان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.