مجلس ایران دات كام
حوزه شهربابک

حوزه انتخابیه شهربابک

درباره حوزه انتخابیه شهربابک

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه شهربابک

کاندیداهای احتمالی حوزه شهربابک

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه شهربابک که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه شهربابک

شهرستان شهر بابک با مرکزیت شهربابک، از شهرستانهای استان کرمان است. این شهرستان غربی ترین شهرستان استان کرمان می باشد. این شهرستان بنا بر سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۹۵ جمعیتی برابر ۱۰۳۹۷۵ نفر داشته است. بر پایه این آمار ۵۱۶۲۰ نفر در شهر شهربابک و مابقی جمعیت در نقاط شهری و روستایی این شهرستان ساکنند.
حوزه شهربابک یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه شهربابک پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه شهربابک استفاده کنند.حوزه شهربابک دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات شهربابک در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای شهربابک داشته باشد.

تازه های شهربابک در مجلس

نظرات مردم شهربابک

مردم شریف حوزه انتخابیه شهربابک، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد شهربابک و انتظارات خود از کاندیداهای شهربابک بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.