مجلس ایران دات كام
حوزه شادگان

حوزه انتخابیه شادگان

درباره حوزه انتخابیه شادگان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه شادگان

کاندیداهای حوزه شادگان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه شادگان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه شادگان

شهرستان شادگان یا الدورق یکی از شهرستانهای استان خوزستان در جنوب غربی ایران است. شادگان با شهرستانهای آبادان، خرمشهر، ماهشهر و اهواز هم مرز است. مرکز این شهرستان، شهر شادگان است. جنوب این شهرستان به خلیج فارس راه دارد.
حوزه شادگان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه شادگان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه شادگان استفاده کنند.حوزه شادگان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات شادگان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای شادگان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی شادگان را در تایید صلاحیت شادگان مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های شادگان در مجلس

نظرات مردم شادگان

مردم شریف حوزه انتخابیه شادگان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد شادگان و انتظارات خود از کاندیداهای شادگان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
ناظری:

... مشکلات ما ابتدایی ترین اند، آب ، فاظلاب ، آسفالت ، پارک ، و...